Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #7002 üzenetére

    Ja, hát ha elhagyod a vizet úgy sokat lehet spórolni. :P 19-es külsejű cső lesz? Azzal tényleg "vicces" lesz az a kanyar. :Y

    A Radikalmod körüli dolgok sajnálatosak, de szerintem a moddingot nem ettől kell függővé tenni. Én ha valamibe belefogok akkor annak két oka van. Hogy akarom, és hogy meg van rá éppen a lehetőség. Hogy be tudom-e másoknak mutatni, stb, az már mellékes. Természetesen jól esik az elismerés, de nem ez a cél. Sajnos mostanában nincs lehetőségem barkácsolni (külföld, kicsi albérlet, szerszámok, gépek még otthon, stb), de remélem sikerül belátható időn belül megteremteni a feltételeket. Addig is marad a vízhűtés építgetés.

    Az elképzelésedből ne engedj! Nem mások miatt, magad miatt. Nem fog örömöt okozni a gép, ahányszor ránézel rossz érzés lesz. Tapasztalat sajnos, az MTH 2009-es gépet a verseny után nem sokkal elbontottam, pedig a terv szerint az lett volna a HTPC-m. Csak nem sikerült úgy ahogy elképzeltem. Aztán a következő projektnél jobban figyeltem a tervezésnél és a kivitelezésnél is, a 2010-es MTH előtt majdnem 1 hónappal kész lett a gép, és a tavaly februári költözésig - hardvert leszámítva - módosítás nélkül használtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák