Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz KAMELOT #62722 üzenetére

    Akkor mesélek, hogy nálam merről fúj a szél:
    Amikor ezt a Define S-t vettem (2016) akkor még egy nyamvadt 240-es AIO-m volt és direkt olyan házat akartam ami később jó lehet vízre. Tesztek és kinézet alapján döntöttem. A mérete amúgy épp megfelelő az én ízlésemnek, ennél nagyobbat már nem akarnék.
    Ez az egész amit a képen láttál úgy kezdődött, hogy vettem egy új tápot. 10 éves lett az 525-ös Enermax-om így ideje volt 650-es full modulárisra cserélni. Azt nem gondoltam volna hogy nem fog beférni a fix kábeles enermax helyére pusztán a moduláris volta miatt:

    (A házakkal is úgy vagyok mint a tápokkal, hogy 10 évente vagyok hajlandó újat venni.)
    Namost én úgy terveztem, hogy megjön az új táp -> 10-20 perc szerelés a csere és már kapcsolhatom is vissza a gépet. Ebből lett egy kb 4 órás anyázásos szerelés és a teljes vízkör újragondolása. Én az a fajta vagyok aki ilyenkor nem enged az eredeti tervéből! A gépnek mennie kellett még aznap este! Két év gondolkodás eredménye volt hogy végre rászántam ezt az ezer koronát az új tápra és az k****isten, hogy egy ilyen kis fennakadás miatt nem fogok azonnal még egy ezrest elverni egy új házra ami nem is volt tervben!
    Szóval maradt a "thinking out of the box" szó szerint vétele és konzervnyitóval estem a gép tetejének. Én így működöm és elégedett vagyok az eredménnyel! :K Pláne így hogy sokkal hűvösebb lett minden! Nem gondoltam, hogy ilyen sokat fog hozni az alsó radi kívülre költöztetése. Tetszik ez a Mad Max look. Ezért is szeretném a hőmérőt is kívülre telepíteni. Kedvem támad homok meg rozsda színre fújni az egészet! :DDD

    Nem te vagy az első ember akitől ezt a számomra abszolút idegen reakciót látom:
    feljön egy váratlan probléma -> költs még több pénzt. :W

    Én makacs vagyok ahhoz hogy engedjek az eredeti elképzelésemből még akkor is ha ez egy tanulópálya végigjárásához vezet. Inkább befaragom az alkatrészeket a házba. :DDD
    Láttad volna az előző CM690-es házam hogy nézett ki mielőtt rászántam magam hogy megvegyem a mostanit:
    [link],
    [link],
    [link],
    [link],
    [link](azért ez így elég vagányul nézett ki) :DDD

    Ha ez a levezetés nem tűnik értelmesnek számodra akkor legyen elég annyi, hogy nekem tetszik így ahogy van! :K

    UI.: Azt még hozzátenném, hogy én olyan vagyok, hogy nem eszem, nem iszom és még wc-re sem megyek amikor egy ilyen helyzettel találkozom addig amíg meg nem oldom az adott problémát. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák