Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    válasz WARZ #60067 üzenetére

    Az első gépházat, én személy szerint nem nevezném háznak :D a Szellőzése ha fullra körbe burkolod, ergo az összes üveglapja fent van akkor kb egy meleg doboz lesz belőle :D Nyilván ha leszeded az oldalsó nagy üvegpanelt már jobban fog szellőzni. A Thermaltake ilyen háza inkább showcase és kiállításra való, szerintem.

    A másodikról meg sokat tudok mondani :D mert egy ilyen házba lakik az én konfigom is :D
    Bár nálam nem egybe megvásárolt EK kitt teljesít, hanem össze válogattam :)
    Maga a ház, és a variálhatósága számomra nagyon megfelelő, szellőzése is jó, és mindezek ellenére halk a gyári hangszigetelése végett. Egyetlen pici hátránya háznak, a felső részen lévő kicsi szellőző csatornák, bár ott is sok benne a hangszigetelés és a gyári falazás, lehet hogy ott dremerrel kivágok majd 2-3-4 gyári terelőt, mert az még javítani fog a szellőzésen a külföldi cikkek szerint 3-5 fokot a felső radiátor esetében,ami jelentős, szerintem.
    Ami most nekem benne van: 8700K/fix 5GHz(delid) és 1080TI(2055MHz,EK blokk), 2db alpahacool 420 slim radi,EK D5 Revo pumpa +250-es tartály, EK velocity CPU blokk, meg 1-2 apróság,szenzorok,hő és áramlás mérő...
    Nálam idle így alakulnak a hőfokok a most 26 fokos szobában, hogy a CPU fix 5GHz:
    Netezés,film, általános használat alatt a CPU 37-39, a GPU 29-32 fok, úgy hogy a folyadék 32 fokos.

    Full load alatt 2-3 óra átlaga a CPU 62 és a GPU 45-49 fok, a víz ilyenkor kb 38-9 fokos, és a ventik ilyenkor 1000 RPM-re vannak szabályozva.

    Az általad nézett EK szett amúgy jó lesz bele, ami ha azt a szettet választod más lesz mint nálam hogy a 360/38mm magas radiátort neked az alap fölé kell majd tenned és a radi fölé pull-ba rá a ventillátozokat, így be fog férni szépen. Mert a házba fentre ha nincsen 2 radi akkor az alaplap fölé 360/38/45 radi is elfér szépen.
    Előlapra a legvastagabb radi ami befér az 35 mm! Nekem most 30-as van ott. De db 420mm :D mert ez volt a perverzióm :D
    Kár kép, hogy milyen volt amikor csak a cpu volt vizezve(pumpán még kisebb tartály) és bent voltak a HDD takarók, meg a mostani állapot,de nem végleges állapot, nagyobb tartállyal, és egy pici moddal, a hdd takarók helyén, amire most a pumpa is van szerelve. [kép],[kép], és jelenleg így állok...[kép],[kép]
    De terveim szerint pár hét, és merev csőre lesz cserélve az elrendezés, ha jól alakulnak a dolgok. :C

    D5 next, időtállóságát nem tudom, tudásban, vezérelhetőségben, több szempontból jobb mint a hagyományos sima D5 pumpák, ennyi az előnye! :R

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

Új hozzászólás Aktív témák