Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz DigitXT #52774 üzenetére

    :DDD

    azt hiszem olyan 62-63 fok korul lehetett a viz amikor lelottem. csovek is kilagyulnak, az EK hollandik itt kitettek magukert (meg a 16/10es primochill), nagyob baj nem lett. ill valszeg itt gyogyult bele a supremacy tetobe az egyik O gyuru hollandistul (vagy amikor keson vettem eszre, hogy a DCP2.2 keptelen megmozgatni a vizet egy szallitas utan).

    a D5 X140 mentsegere legyen mondva, hogy egesz minimalis bleedinget produkalt es ahogy visszahult utana azota is rendben ment.

    szoval igazabol lehet 25 fok kb a gpu blokk meg 10-15 a cpu terhelesen a vizhez kepest, de a VGA jellemzoen kibir 90 fokot meg a CPU is, a problema az az, hogy a tomitesek es a csovek nem birjak. fontos, az xres ugye hengertartaly szoval ragasztottal nem biztos, hogy ilyen szerencsem lett volna. szoval amikor beut a CPU / VGA hovedelme akkor van annal joval nagyobb baj is. a primochill akkoriban az egyik legdragabb cso volt, tetejeben 3mmes fallal, az EK hollandis csatik meg elegge fogjak a csoveket. a hengertartaly szinten biztonsagi megoldas, acetat top meg egyedul a cpun volt, a gpukra pom kerult mert az jobban birja.

    ami tortent egyebkent, hogy a vezerles valamiert nem adott ra feszt. ezzel nem is volt baj hiaba 16 fokban volt a gep osszerakva (skandinavia megural), hanem hogy volt egy het 30+ fokkal es borderlands 2vel (ez kb 800+W fogyasztas orakon keresztul visszahulesi periodus nelkul) es nem kaptak feszt a ventik amitol megrekedt a meleg. ezutan volt, hogy a biztonsag kedveert beraktam 40%al tobb radi feluletet meg a felso 120as sflexek helyett bement 2x200as lehuzni a meleget a hazbol

    meg ujbol raneztem a vezerlesre es 50 fok korul elvileg az osszes venti mar maxon megy. mondjuk a jelenlegi vezerlessel 40-45 fokon szokott a viz tetozni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák