Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz proci985 #50660 üzenetére

    Jól néz ki az az EK tartály kombó.

    Lehet, hogy nekem is lesz tartályom, de nem minden körön.

    A proci kört, ami a felső radit kapta, nagyon könnyen tudtam légteleníteni, csak sok időt kellett hagynom a kis dc-lt pumpának, amíg kinyomta a levegőt, az szépen felgyűlt a radi tetején lévő (ceruzaelemmel lezárt) Tygon csődarabon, én meg mindig rátöltöttem egy kis folyadékot. Most megállt a vízszint-apadás, úgyhogy leszedtem az ideiglenes "tartályt" és szépen megkapta a gyári záródugót a radiátor: Van egy tökéletesen feltöltött zárt köröm tartály nélkül.

    Viszont a vga-kör az alsó radikkal és felül a pumpával kínszenvedés volt még így az 5 literes ideiglenes tartállyal is. D5 annyi levegőt kitolt, hogy egy kisebb exobolygóhoz egy légkört lehetett volna belőle összehozni :DDD . Igaz, mindezt 10-15 perc alatt megoldotta, de akkor még sokat is mondtam.
    A harmadik mini körömre - ezen csak egy Alphacool DC-LT, egy 12-as radi és az alaplapi híd lesz, szintén nem tervezek tartályt, de ha Tody januárban rendel külföldről (már csak ott van ehhez a kis pumpához a rávaló kompakt tartály), akkor lehet, bespájzolok belőle.

    Szerk.: a színes csöveket én is hasonló okok miatt rendeltem, csak én úgy terveztem, hogy a blokkoktól a radikig megy a piros cső "meleg", a radiktól a pumpáig, meg a blokkig vissza a zöld cső "hideg". Nem mintha az az az 1-2 fok (vagy még annyi se számítana..., de miért is ne lehetne így).

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák