Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz #65675776 #47170 üzenetére

    EK-DCP 200 és 400 is jó, magicool is ez, ha jól tudom. Nincs velük baj, feszt kicsit le kell venni, akkor halk.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Tikakukac

    titán

    válasz #65675776 #47170 üzenetére

    Halmazok. Vannak a blokkok. Vannak ezen belül a plexi tetősek. Azon belül meg vannak az igazán szemét dolgok. Na mi ebben az utóbbiban vagyunk most, TT cuccom ami volt az mind, khm, na igen. K.mammut féle megoldások is szerintem hozták az ottani 1-2 elképzelést, mondjuk azt 15 évesen vállaltam be kb., mer a havi zsebpénzem 5k volt :P

    Ha ki van mérve és szépen elfér akkor semmi gond. Lehet lemezelni lefelé, megvenni hozzá a kitet és a backplatet és tesztelgetni mennyit lehet ráhúzni, hogy egyszer ne csobogjon a gép.

    Ha azt néztél, öröm. Én minden 100 forintnak örülök helyetted is. Igaz, én még mindig nem hiszem el, hogy ilyeneken rugózunk, hogy beférjünk.

    Elhiszem, hogy halkak. Nekem úgy a tizedik fajta ventisor van a radin az elmúlt 7-8 évből, ha a te radidon olyan, akkor olyan, ez is változó, radira rakva lesz majd hangja :B

    Parancsolj. Lesz olcsóbban is, de én Aquatuningról rendelek mindig.

    Van még DC-LT, DC-12 meg Eheim még 1-2 változatban. De ezekből jóval kevesebb van aprón, LT aranyos, de amikor halk akkor tényleg alig csorog, DC12-m nem volt még valamiért, Eheim szerethető, de rendesen bakolni kellett, mert csontra le kell húzni, mert visít a drága. D5-el mellett már tolnak 130-140 liter/órát, az már emberes.

    Én sosem vettem fel a D5 vagy semmit, 5-6 évig csak DDC-m volt, aztán AquastreamXT, most jött mellé D5. Aki nonstop D5-öt ír 9k-ért az csak te vagy, te azt tényleg nem értem miért :N

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Leon77

    őstag

    válasz #65675776 #47170 üzenetére

    Nekem ek ddc 4.0 van. Vizion kollégától vettem 5 vagy 6k-ért. Most 5 darab radit hajt 6.5 volton elég halkan (tehát azért nem némán) és köszöni remekül van. Viszont van 14 akasa viper ventim. Na azok némák 5 volton (pwm-es vezérlés macera lett volna, főleg, hogy overkill a rendszer így nem kell szabályozni semmit sem)

    [ Szerkesztve ]

    Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

Új hozzászólás Aktív témák