Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz Omli85 #46105 üzenetére

    No beüzemeltem a pwm-es panelt a ddc-re. :)

    Baloldali az új panel jobb oldali a gyári akad némi különbség. :))

    Nos végül is úgy oldottam meg tuti ami ziher molexről kapja a 12v-t pwm meg rpm megy alaplapra jobb a békesség alapon.

    1500rpm-en már elég tűrhető hangja van és kb még itt optimális az áramlás ha dolgozik is a gép ha kicsit jobban van fűtve a procival akkor 2500 környéke elég de még ki kell tapogatni a dolgokat.
    Ha megjön a flowmeter meg a 2 normális szenzor az in out vízhőmérséklet mérésére akkor finomhangolom a pumpa vezérlést.

    Viszont éjszakára ha bekapcsolom a silent módot akkor qussban van a gép 800-as rpm-en semmi hangja szépen megy a pumpa mozgatja a vizet el nem melegszik semmi ez mondjuk kegyetlenül tetszik. Indításnál sincs gond mert emelt fordulattal indul a gép szóval tuti indul a pumpa. Az meg hogy szoftveresen vezérelgethetem végre eléggé megérte a kiadást.

    Kíváncsi vagyok, hogy fogja bírni az üzemet de azt hiszem rendelek még egy elektronikát majd a másik pumpához is és átépítem azt is tartaléknak.

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák