Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoula

    senior tag

    válasz proci985 #39386 üzenetére

    Ha a GPU hőmérsékletet sokallod, javaslom CLU-val kend meg őket, ég és föld ekkora hőtermelésnél a különbség. A másik, amit mondtam már, pont ezzel szívtam annó a GTS-el, a q6600-at magában nem tudtam elhűteni vele, csak ha full izomból mentek rajta a ventik.
    2500K+5870, na itt feladtam a GTS-el, pedig még csak asztalon volt a gép, 2x100rpm ventivel nem tudtam lefujatni. Cseréltem 240-es régi típusú EK-ra, 45mm, alacsonyabb FPI és máris, lassabb ventivel és alacsonyabb zajjal elvitte. (Azért nem 280 egyből,mert akkor még nem akartam szétvágni az új házat, hehe én naív... :) )
    Azért még így is alul volt méretezve, de cseréltem 280-as EK-ra (kis faragás :) ) és már ott is voltam, bár ott meg a normális 14es venti megtalálása volt szívás, ami fejjel lefele, lógó rotorral nem kerreg.

    Szépek a GTS radik, sugárzik belőlük a minőség, de ahhoz mocskos nagy légmozgás kell, hogy le tudd szellőztetni. GTX-be bele se merek gondolni. Én a helyedben eladnám a kicsi radikat és a gts-t, és mehetne lentre egy CE 280, b terv, minden radi elad, és ezen kívül fentre egy XE 360 ( ahogy nézem ha eléggé el van offszetelve a laptól, akkor beférhet).

    Phobya 400 hova férne be a házba faragás nélkül? :) Én is nézegettem annó azt, de nem férne be a házba, max az elejére tudnám felfogatni, ~akkora mint az evolv eleje.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák