Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz #90933760 #33896 üzenetére

    Ebből fog kompletten minden kiköltözni elsőre. És azt a hűtést fogja egy normális szolid vizecske leváltani (KB 50W TDP de baromira fel tudnak forrósodni az alkatrészek. Felső az MXM VGA az a nagy háromszög meg a CPU.). Kis újgyakorlás lesz, meg van vele egy elképzelésem, amit látni akarok, hogy működhet-e.

    Szóval egy MXM II VGAra kerül egy blokk VRAM hűtéssel, egy északi híd chip hűtés, és egy intel CPU hűtés lesz. Összesen 50W. Most ehhez keresgélek infókat, alkatrészeket. Pumpában valami nagyon szolíd megoldás lesz, nincs még ötletem, honnan fogok levenni hozzá feszt, sőt, sejtésem szerint maximum 14 voltot tudnék levenni ott, ahol a töltő csatlakozik, vagy 58vot usbről, ami viszont csak 500mA áramerősséget tud. Vagy kap valami alap feszt, amit aztán a venti vezérlése fog szabályozni.

    (Ez egyébként egy MSI GX620, ami van nekem, és aminek az elöregedése miatt az elsődleges projekt most egy komplett vadiúj gép, de mivel annyira megszerettem a kicsikét, valamit szeretnék vele még kezdeni, ahelyett, hoyg kidobnám. Mégiscsak hűen szolgált az elmúlt 5 évben... Valamint ha az ötletem megvalósítható, akkor lehet, hogy tudok azon a vonalon úgy tovább menni, hogy elég pénz kerüljön a zsebembe egyébb dolgokra.)

    Más: Láttatok már plexi házakat? Véleményetek róluk?

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák