Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz szacsee #32388 üzenetére

    halknak halk, nekem legen megy a HTPC a maradek ventikkel meg egy scythe panellel.

    a papir az ugye az ami az alaplapi tavtartokat mutatja? wow, az is megvolt benne? nyugodtan kiszedheted.

    fontos: ami legyen meg, az a 24pines toldo a power_button levalasztassal. ha az megvan, akkor remek lesz.

    zajcsillapitas nincs benne sok, viszont tenyleg egy nagy es megfeleloen felkonfigolva jol szellozo haz. ennyiert kb ajandek volt.

    felulre a 360as biztosan ok, elolre talan befer de a vinyoknal lehet ugyesnek kell lenned. 280ast neztem, afole meg elvileg az optikai is elferne. ha tudod hogy fogatod fel elore a ventit szolj, erdekelne :R

    ja es udv a Cosmos klubban! :K

    --

    iszilard: szuk csaladban egy Cosmos, egy Cosmos S es egy R3usb3 van. a Define jobb szerelhetosegre (modernebb), de a Cosmos a szalcsiszolt alu kulsejevel kinezetre es minosegre mas kategoria. mondjuk a Define szeria is eszmeletlenul jo, szereltem 3-4-5ot, kb mint az Ikea butor. kezreall, atgondolt, pont oda kerul a hangsuly ahova kell. persze van szebb meg jobb, de az jellemzoen nem abban az arkategoriaban. a R5 es a Define S pedig vizre tenyleg remekul sikerultek ahogy neztem.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • hszilard666

    veterán

    válasz szacsee #32388 üzenetére

    Nagyon jó üzletet csapattál, és gratulálok a kuckóhoz, nagyon szép kis cuccli, de hogy hoyg nem Define r5 lett a vége? Ne molyan szép mint a cm cosmos, de néma és több radi megy bele mint a cosmosba :D én pölö 3db triplával nyomattam imádtam! Tényleg no offense és nem szeretnélek megsérteni, de ha tehetném most adnék neked egyet hogy tudd hogy miylen brutál! :D

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák