Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz proci985 #29087 üzenetére

    egy ora utan:

    GPU: 65 fok
    mem: 70 fok
    power temp: 63fok
    board: 53
    VDCI: 50 fok
    CPU: 68 fok.

    szobaho: kb 17 fok
    hazho: 22 fok
    GPU bemeneti vizho (CPU utan GPU elott): 42
    GPU kimeneti vizho (GPUblokk utan): 45

    a blokk tehetetlensege egyebkent eleg magas, lekapcsolt fur utan kb 10 fokot esett azonnal a GPU, de a tobbi alkatresz szep lassan hul vissza. a CPU blokk smallFFT utan azonnal lement 20 fokot, vizhomerseglet fole par fokkal.

    --

    olyan ket perccel a leallitas utan a vizho esett 7 fokot, a ventik visszaalltak 800/700rpm kore, a gpublokk meg szepen lassan hul vissza az alkatreszekkel egyutt, ami ugye kivanatos a hosszu elettartam miatt.

    a gpu, a vdci es a mem 43 fokos, valszeg a blokk maga is ennyi lehet (kezratetel alapjan backplate eleg meleg szoval realis).

    ---

    konkluzio: ugy nez ki a 20 perc utani helyzethez kepest az egy oras csak a vizhoben tert el. a ventik beallitasa eleg, hangra elfogadhato es eleget hut. a CPU meleg, de meg mindig elfogadhato erteken belul. az alaplapi meropontok szinten 60 fok alatt maradtak, szoval ugy nez ki a VRM se sul meg (x79en vagyok, ez valamennyire normalis, plusz fazisonkent olyan 1.5-2At kap a proci terhelve).

    uresben teljes csend, elmeleti hataron terhelve is halk mukodes, jo hofokok, eleg tartalek nyarra, szoval asszem elegedett vagyok. olyan 10-15 perc alatt a rendszer visszahul ures ertekekre.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák