Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Apollo_21 #23399 üzenetére

    Jó ötlet, fentebb raktam is be képet az én megoldásomról. 4mm-es alu lemezből vágtam ki az eredeti mintájára az alátét lemezt, így vízhő + 10°C a VRM hőmérséklete ami még elmegy (25°C-os vízhőnél 35°C) furmark alatt. ;]
    100mm hosszú mosfet hűtő van rajta. Arra figyelj, amire én nem gondoltam. Az amerikai gyártók a kis meneteket és lefogató csavarokat colos menetben készítik, így ha barkácsolsz nem tudod kiváltani hosszabbra, más fejűre (süllyesztett fej, imbusz stb). Szerencsére az eladó adott hozzá transfer plate-t és a csavarokat is. Egy igaz más méret, de toldóban van és max átfúrom metrikusra.
    Helyedbe hosszabb blokkban gondolkodnék... (esetleg helyedben Tody56-t megkérdezném, van még nála saját gyártású blokk is raktáron, hátha tudna adni és az biztos metrikus, sőt még hosszban is van több fajta nála és nem kell 1 hónapot várni sem rá ami nem utolsó szempont ha ugyanannyiba fáj) :D
    NV-nél pár kártyánál pár apró blokk kellene pl, de AMD-nél egy hosszú szokott lenni 79xx R9 28x/29x VGA-kon 100mm hosszú elfér. :)

Új hozzászólás Aktív témák