Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz hash99 #19750 üzenetére

    Ha csak slim radik férnek be akkor még mindig necces egy CF, főleg ezekből a kártyákból ezek nem 250W-osak hanem 290W és mivel víz alatt kordában lehet tartani a hőfokot a powertune fel is fogja tolni maxra az órajelet szóval be is fogja puszilni ezt a tetemes energiát persze nem lesz folyamatosan csúcsterhelésen, de többet fog zabálni átlagban mint a megszokott régebbi 250W-os karik amit bezabáltak átlagban. Főleg ha rá is tuningol. Bár el kéne hogy vigye a két slim radi is, sőt, de ott már szerintem kis kompromisszumot kötnie kell hangerővel szembe majd.
    Annak meg nincs értelme hogy betegyen egy harmadik radit is feleslegesen bonyolítani, bár ha nincs semmi megoldás legvégső esetre az is oké, én hátra mondanám jónak és akkor megmarad neki a hdd keret.

    A szállítással kapcsolatban szerintem nyugodtan lehet döntögetni a cső nem lazulhat le, rögzíteni kell a házon belül is valahova hogy ne cafogjanak. Meg rendesen rögzíteni kell nem csak simán ráhúzni a csonkra.
    Arra kell legfeljebb hangsúlyt fektetni hogy a tartály fent legyen a szivattyú meg alatta, mert ahogy eldönti a tartályból a levegő útnak indulhat a csövekbe és indításnál lökje ki hamar a levegőt a szivattyú ha bekapja meg folyjon rá könnyen a víz a tartályból. Érdemes lehet még úgy elhelyezni a cuccokat hogy maguktól is könnyen légtelenedjenek, szóval lentről felfele haladni. Bár nem is biztos hogy szükséges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák