Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz fatal1ty1984 #13538 üzenetére

    Szépeket villant a srác, csak az nem tetszik, ahogy radikat kipakolja, persze nem tud mit csinálni, valahová tenni kell. Én is ezért nem válok meg a 830-tól. Ez annyira ott van ennél a háznál, hogy már alapból befér alá az egysoros tripla radi (de szerintem még a négyes is) így ha ráteszed a görgőt és az emel rajta, akkor még a duplasoros is nagyon-nagyon lazán elfér és nem látszik belőle semmi, ráadásul nekem minden másnál jobban bevált amikor a radi tetején van a venti belül a gépben és szív, átszívja a radin a levegőt úgy, hogy az közben végig felfelé száll. Sokkal jobban hűt, mint amikor akárhogy máshogy van és ebben a 830-ban felül ki is megy, mint a kéményen. 5V-on forog egy 20cm-es az oldallapon még, de abban már volt egy kics csicsa is. Gondoltam, ha a teteje meg a power kék, akkor legyen az oldala is kék, meg ne csak meleg levegő menjen befelé aztán részemről ennyi volt az optikai tuning, meg a mod.
    Kivágtam alul a ventiknek, feldobtam a görgőket meg picit faragtam az oldalsó ventitartón, hogy rámenjen a 20 cenyós aztán csók. Azóta se tudom semmire lecserélni ami hasonlóképpen egyben lenne H2O-val.

    (#13539) jones965

    Na ez a spirál nekem új. Tudtam, hogy valami oyasmi lehet, amit nem ismerek, mert amikor láttam a képet egyből az ugrott be, hogy na ez ... ez durva meló, vagy valamit nem vágok.
    Látom beleteszed amit kell. Jók, tényleg :R

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák