Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz AtHoS #1457 üzenetére

    én ott is találtam egy mappét pedig... :F

    jól hazavágta a gépemet e adwcleaner, újraindította de soha többé nem tudott bebootolni. lementettem a c-ről ami menthető, és visszatettem az eredeti (telepítéskori) képfájlt

    a yahoo eltérítő egy ismert vírus, semmi nem irtja. amiket próbáltam: hitman pro, malwarebítes, adw cleaner, spy emergency, spywareblaster, hijackthis, spyhunter, és a syboot ami sajnos nem települ, nem tudott kapcsolódni a szerveréhez

    azóta félig működik a gépem, a laptopról visszavert vivaldi nem fertőzött (ahogy a többi böngésző sem)
    sikerült áttennem a bookmarkot és a preferencest

    szerettem volna még a extensionst is egyben átmenteni, de az ilyen nevű mappák/fájlok átmásolásával sem ment át (sajnos minden másolás 20-30 percig tart, giga sok kis biszban van benne, úgy, hogy a cach-eket kiürítettem előtte)

    feltettem a gépre egy malwarebytestt futni, de nem ezzel függ össze, a gépem azóta a weboldalak 80%-t nem tudja megnyitni (egyik böngésző sem)
    "az IP cím nem található"
    win hálózati diagnosztikát ajánlja, de nem segít
    DNS_PROBE _ FINISHED_NXDOMAIN - mondja végól jkaján moyollyal az arcán
    most igy egy laptop előtt gubbasztok és azon pötyögök, ezt az oldalt sem nyitja meg a gép

    a google megy ezen a vivaldin, de a kiterjesztések és egy pár dolog nem került át

    kérdésem:

    át lehet-e tenni egyik egy új vivaéldiba a kiterjesztéseket, mentett munkameneteket, előzményeket? mi kell hozzá?

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák