Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    @(#1469) htc07 én is rágugliztam, ezeket próbáltam ki: hitman pro, malwarebítes, adw cleaner, spy emergency, spywareblaster, hijackthis, spyhunter, és a syboot de egyik sem talált semmit ami yahoo és a vivaldi továbbra is fertőzött maradt

    feltételezem, hogy a programon belül lett valami megfertőzve, ezért mivel portable hiába keresik a registryben. nyitottam egy másik vivaldit és átmásoltam a beállításokat (default könyvtár root + 3 extensions kezdetű folder. a gyorsindítók kivitelével minden átjött. és a yahoo nem :R

    @(#1467) Sweet Lou 6 lehet, ebben az esetben tényleg jó ötlet, bár én a offlineban és a total commanderben hiszek. ki is próbáltam és sikerült fiókot nyitnom, és át is vitte egyikről a másikra a beállításokat.

    de. a bajom mindig au volt a szinkronizálása, hogy a szelektálás ellenpólusának tartottam. amikor mindent mindennel összekeverünk. most pl. megnyitottam a vidéki gépen futó szűz Vivaldit, és elkezdte letölteni az adatokat, és lassan kezdett kialakulni a megszokott világ, odáig oké , csak amikor láttam, hogy elkezd felölteni is, és kezdhetem majd kigyomlálni a gyárilag beépített 300 felesleges kedvencet, megy gyorsindító képernyőt, akkor pánikszerűen kiléptem.

    azt hiszem nyitok egy úgy fiókot, oda szinkronizálom még egyszer az otthonii jót, és meghagyom etalonnak, ha még egyszer hasonló történne. de ez a szinkronizálás nem hiszem, hogy a kedvencem leesz...
    és vagy inkább elarchiválok egyet a jóból, és annak a beállításaiból és azt veszem elő, bármi történik. visszamásolom total commanderben :D

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák