Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • initio

    csendes tag

    Sziasztok. Először is tisztelettel köszöntök mindenkit.

    A segítségeteket kérem, abban amin épp dolgozom.

    csináltam, visualstudio 2017-ben egy kis gombokkal ellátott exe-t szerveremhez.

    a gombok közül mindegyik kifogástalanul működik, 3-at kivéve:

    - WDS ( központi windows telepítési szolgáltatások )

    - Szerver manager

    - IIS beállító konzol.

    A bajom az, hogy akár hogy próbálom ezeket gombokkal életre kelteni a válasza a programnak, a rendszer nem találja a megadott fájlt. próbáltam külön lnk-fájlra hivatkozni, és külön csinálni bat fájlt is, sőt VBS fájl-t ami ablakban kérdez rá külön az indításra. sőt próbáltam kijátszani is, úgy, hogy vbs-t csináltam ami egy másik vbs-t indít el, a vbs-en belül runas, stb.... de a hiba mindig az, hogy " a rendszer nem találja a megadott fájlt "

    rejtelmes érdekesség, hogy ha ezeket a fájlokat ( lnk, bat, vbs ) direkt indítom, azonnal indul minden amit szeretnék. a rendszer: Server2016 datacenter.

    a program kódja pontosan így néz ki:

    Public Class Form1
    Private Const FileName As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-RouteAddition.vbs"
    Private Const FileName2 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-Ipenable-router-onoff.vbs"
    Private Const FileName3 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\server-console.lnk"
    Private Const FileName4 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\developemode.lnk"
    Private Const FileName5 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\region-launcher.bat"
    Private Const FileName6 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-GodModeON.vbs"
    Private Const FileName7 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\gephaziko.bat"
    Private Const FileName8 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-AF_INET-ovpn-tap-1.vbs"
    Private Const FileName9 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-AF_INET-ovpn-tap-2.vbs"
    Private Const FileName10 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-AF_INET-ovpn-tap-3.vbs"
    Private Const FileName11 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-AF_INET-ovpn-tap-4.vbs"
    Private Const FileName12 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-START-AF_INET-ovpn-tap-1.vbs"
    Private Const FileName13 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-START-AF_INET-ovpn-tap-2.vbs"
    Private Const FileName14 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-START-AF_INET-ovpn-tap-3.vbs"
    Private Const FileName15 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-START-AF_INET-ovpn-tap-4.vbs"
    Private Const FileName16 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\SI-engine\OVPN_Start_service\start-ovpn-client.bat"
    Private Const FileName17 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\nwsh-center.bat"
    Private Const FileName18 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\Tartomany.lnk"
    Private Const FileName19 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\iis-start.lnk"
    Private Const FileName20 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\wds-start.lnk"
    Private Const FileName21 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\connections.lnk"
    Private Const FileName22 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\kiszolgalokezelo.bat"
    Private Const FileName23 As String = "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\mnt\external-storage0\servertools\simanoam-base\launcher\servicesmsc.lnk"
    Private Const FileName24 As String = ""
    Private Const FileName25 As String = ""
    Private Const FileName26 As String = ""
    Private Const FileName27 As String = ""
    Private Const FileName28 As String = ""
    Private Const FileName29 As String = ""
    Private Const FileName30 As String = ""
    Private Const FileName31 As String = ""
    Private Const FileName32 As String = ""
    Private Const FileName33 As String = ""
    Private Const FileName34 As String = ""
    Private Const FileName35 As String = ""

    Private Sub Button1_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click
    Process.Start(FileName)
    End Sub

    Private Sub Button10_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button10.Click
    Process.Start(FileName2)
    End Sub

    Private Sub Button12_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button12.Click
    Process.Start(FileName3)
    End Sub

    Private Sub Button13_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button13.Click
    Process.Start(FileName4)
    End Sub

    Private Sub Button14_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button14.Click
    Process.Start(FileName5)
    End Sub

    Private Sub Button15_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button15.Click
    Process.Start(FileName6)
    End Sub

    Private Sub Button16_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button16.Click
    Process.Start(FileName7)
    End Sub

    Private Sub Button2_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button2.Click
    Process.Start(FileName8)
    End Sub

    Private Sub Button3_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button3.Click
    Process.Start(FileName9)
    End Sub

    Private Sub Button4_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button4.Click
    Process.Start(FileName10)
    End Sub

    Private Sub Button5_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button5.Click
    Process.Start(FileName11)
    End Sub

    Private Sub Button6_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button6.Click
    Process.Start(FileName12)
    End Sub

    Private Sub Button7_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button7.Click
    Process.Start(FileName13)
    End Sub

    Private Sub Button8_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button8.Click
    Process.Start(FileName14)
    End Sub

    Private Sub Button9_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button9.Click
    Process.Start(FileName15)
    End Sub

    Private Sub Button11_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button11.Click
    Process.Start(FileName16)
    End Sub

    Private Sub Button21_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button21.Click
    Process.Start(FileName21)
    End Sub

    Private Sub Button19_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button19.Click
    Process.Start(FileName17)
    End Sub

    Private Sub Button20_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button20.Click
    Process.Start(FileName18)
    End Sub

    Private Sub Button18_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button18.Click
    Process.Start(FileName19)
    End Sub

    Private Sub Button17_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button17.Click
    Process.Start(FileName20)
    End Sub

    Private Sub Button22_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button22.Click
    Process.Start(FileName22)
    End Sub

    Private Sub Button23_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button23.Click
    Process.Start(FileName23)
    End Sub

    End Class

    csak ez a híja ami gátolja a tovább haladásomat.
    kérem aki tudja a hiba okát segítsen.

    UI: megpróbáltam a " Private Const FileName27 As String = "" "-ban direkt megadni pl ezt:

    C:\windows\system32\servermanager.exe

    így sem " találja a megadott fájlt"

    Eddig leginkább VBS alapon dolgoztam, és csak notepad++ használtam, a c# még új nekem,

    sokindenre gondoltam hogy lehet hogy a gépház stb appok mások mint a többi normál win fájlok, és lehet hogy ezért nem látja a fájlt, ha a gomb kéri??

    Nagyok hosszú éjszaka áll mögöttem, kérlek szépen segítsetek megoldást találni

    Ezer köszönet előre is.

    [ Szerkesztve ]

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz martonx #8368 üzenetére

    Sajnos nem tudom mi okozza, de nagyon szeretném kideríteni, mert itt elakadtam és nem tudok tovább haladni ameddig ez nem megoldott. Volna valami elképzelésed?
    a kód jó? szerinted mi lehet még az ok?

    illetve ha nincs jogosultságom, hogy adom meg a kódban hogy legyen neki?

    sajnos ahogy mondtam új vagyok még a c# -ben

    [ Szerkesztve ]

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz sztanozs #8371 üzenetére

    Igen, a fájlok ott vannak és kézzel természetesen mennek.
    ahogy azt írtam is, mindenhogyan próbáltam megkerülni a C# " védelmét "

    ugyanis: Ha direkt indítom el a VBS / BAT vagy bármit ami meghívja az EXE fájlt azok mennek.

    A vbs: ki írja hogy melyik sor melyik hiba ( a program nem található ) hibával száll el, de csak ha a C#-ben gombbal indítom, egyébként direktbe indítva a vbs elindítja a Servermanager.exe-t

    A bat is ezt írja: Nem találja a fájlt, de csak ha a gomb lenyomással indítom, direktben a SM azonnal elindul minden hiba nélkül

    mi lehet baj? ez végülis szerver rendszer, nem lehet hogy valami jogot kell adni neki?

    a C#-os exe-t rendszergazdaként indítom a helyzet ugyanez.

    3 nap és éjjel már googlézom.... ha van ötlet írjatok kérlek.

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz sztanozs #8374 üzenetére

    Szia! próbáltam megadni direkt így: C:\Windows\system32\servermanager.exe

    így sem, pedig ebben nincs szóköz, sem különleges karakter.

    Mint mondtam a VBS Elindítja, de mikor a gomb indítja a vbs-t akkor már a vbs írja a hibát :)

    Nem értettem pontosan, hogy nem kell a " @ " a stringek elé, kérlek magyarázd el pontosan,
    mint mondottam a c#-ben még kezdő vagyok.

    köszönöm előre is.

    UI: te hogy csinálnád meg, tudnál egy konkrét kód-templéptet írni nekem.

    Ezt is nagyon köszönöm

    üdv

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz initio #8375 üzenetére

    csatolom a képet is a parancs hibátlan a fájl még sincs meg :)

    ötletek? :D

    [ Szerkesztve ]

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz fatal` #8379 üzenetére

    a 22-es ről van szó, és az a szerver Manager-t hivatott elindítani

    A @jelet tegyem bele abba amelyik nem indul?

    II:

    "Nem jó a paraméter, az idézőjel elé tedd az exe nevét és szóköz nélkül. " --> A bat jó, elindítva megnyitja!
    Vagy ide külön ilyen bat kell?

    a @jel miért kell vagyis hogyan?

    a 22-es Const lenne az.

    közvetlen a bat-ra hivatkozik a gomb

    a bat tartalma:

    echo
    #start /d "%SystemRoot%\system32\" ServerManager.exe
    start /d "%systemroot%\system32\" ServerManager.exe -Verb runAs

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz initio #8380 üzenetére

    A kukac jelet nem engedi

    vagyis a build nem jön létre
    a mellékelt képen látható módon

    illetve, a kukac jelet alá is húzza pirossal

    ez miért van?

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz martonx #8383 üzenetére

    Oké itt a teljes projekt fájl!

    ha ez segít. Visual Studio

    A saját webszerveremen van. ( 1000/1000 )

    link: http://hsp.mine.nu/hsp-episodes/app-egesz.zip

    Kérem aki tudja bogózza ki nekem

    am bocsánat a végtelen nagy baromságomért tényleg vb.NET

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz martonx #8385 üzenetére

    hogy adjam meg relatív útvonalban.

    példázod nekem?

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz initio #8386 üzenetére

    Ahogy írtad betettem az idézőjel elé.

    úgy el sem indul a bat file!

    itt a kép:

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz martonx #8388 üzenetére

    Szia

    Ezt értem. Viszont. minden egyes BAT / EXE / VBS-t simán elindít a vb.NET

    A baj annyi hogy 3 azaz 3 indításnál vacakol, " nem találom a fájlt " -al

    -- Servermanager

    az IIS indító parancsikonja ( vagy bármi ami rá hivatkozik bat / vbs stb..... )

    az WDS management ( --II --)

    tehát az elérések jók, de biztos hogy valami jogosultság miatt nem fér hozzá a fájlhoz.

    a kérdésem hogy mi lehet az amit be kell tennem a kódba, hogy ezeket is lássa

    a programban amit a képen láttok minden gomb hibátlanul működik!

    Minden BAT / EXE / VBS működik. kévéve ha: servermanager/WDS/IIS-t akarok elindítani.
    minden más program flottul megy, bat-bol vbs-ből is. hibátlanul.

    amiket tettem:

    - a bat-ban ( duplakatt ) indul a servermanager hibátlanul.

    erre a batra rá hivatkozok a vb.NET-be egy gombbal, amit megnyomva látom is hogy elindul a cmd, de így már az említett " nem találja a fájl hibát " kapom

    ugyanez VBS-el, duplakattal simán indul a servermanager, de ha a gomb indítja akkor nem a vb.NET ír hibát hanem VBS hibát dob hogy melyik sorban mi a gebasz :D :D :D :D :D

    ezért gondolom hogy a vb.NET nem kap jogot látni ezeket a fájlokat.

    milyen ötlet van még? nagyon kellene SOS.

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz martonx #8391 üzenetére

    Nem ismerem a Process start info-t

    írnál egy példát nekem, egy amolyan template-t ?

    miként is kell a process start info-t használni.

    segítenél, ha szépen megkérlek?

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz initio #8392 üzenetére

    a fájl a c:\windows\system32\servermanager.exe

    egy példa " proces start infó " -t írnál nekem?

    illetve a bat tartalmát is?

    kérlek segíts

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz Alexios #8394 üzenetére

    köszönöm a példát.

    esküszöm ez már varázslat. így sem megy.

    egyszerűen nem értem hogy mi lesz ezekkel az exe-kkel ha a gomb indítja el.

    " googlen megtalálom " ---> napok óta éjjel nappal ezen google-zok.

    itt vannak a képek a " proces start info " -s változatról, a helyzet ugyanaz: nem találja a fájlt.

    érdekes a sima process.start ami DIREKT A FÁJLRA MUTAT ( lásd kép ) az sem működik.

    képeket csatolom. már tényleg nincsen semmi de semmi ötletem.

    [ Szerkesztve ]

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz Peter Kiss #8396 üzenetére

    TE EGY ISTEN VAGY :)))))))))))))))

    64-re fordítva Működik :) :) :) :) :)

    EZER KÖSZÖNET!!!! :)

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz sztanozs #8408 üzenetére

    Sziasztok srácok!

    Nagy segítség kéne ismét ( előzőt is köszönöm )

    Kicsit próbáltam kiélezni a tudásom hogy merészebb dolgokba is belefogjak

    egy frissítőt gyártok épp a programomhoz, de egyszerre több fájlt ( 10-et ) kellene hogy frissítsen.

    próbáltam egyszerre ( all timer start ) és egymás után is.

    itt a teljes kód, és egy kép. nomeg, egy link magáról a projektről.

    összesen 10 tételt kéne frissítsen. Egy gyakorlott hozzáértő biztosan tud segíteni, amit szívből köszönök, sok sok óra kínlódás és éjszakázás után!

    A link a projekthez:

    Ez az egy fájl-letöltő, ez működik, ebből van a forrás ( és az ötlet )

    http://hsp.mine.nu/hsp-episodes/simple.zip

    Ez pedig a saját próbálkozásom:

    http://hsp.mine.nu/hsp-episodes/multifrissito.zip

    a kód:

    Imports System.Net
    Imports System.IO
    Public Class Form1

    Public link As String
    Private Sub Downloader_DoWork(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.ComponentModel.DoWorkEventArgs) Handles Downloader.DoWork
    File.Delete("c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\var\Enginedata\Reaver\installsection\themeaionew.exe")
    link = TextBox1.Text
    Dim size As Int64
    Dim wr As WebRequest
    wr = WebRequest.Create(link)
    Dim webr As WebResponse = wr.GetResponse
    size = webr.ContentLength
    size = size / 2048
    ProgressBar1.Maximum = size
    Label8.Text = size
    Dim wc As New WebClient
    wc.DownloadFile(link, "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\var\Enginedata\Reaver\installsection\themeaionew.exe")
    Exit Sub
    MsgBox("ERROR", vbCritical, "ERROR")
    End Sub


    Private Sub Form1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load
    Control.CheckForIllegalCrossThreadCalls = False

    Timer1.Start()
    Downloader.RunWorkerAsync()
    End Sub

    Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick
    Dim amount As Int64
    If System.IO.File.Exists("c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\var\Enginedata\Reaver\installsection\themeaionew.exe") Then
    Dim o As New System.IO.FileInfo("c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\var\Enginedata\Reaver\installsection\themeaionew.exe")
    amount = o.Length
    amount = amount / 2048
    Label9.Text = amount
    ProgressBar1.Value = amount

    End If
    End Sub

    Private Sub Downloader_RunWorkerCompleted(ByVal sender As Object, ByVal e As System.ComponentModel.RunWorkerCompletedEventArgs) Handles Downloader.RunWorkerCompleted

    Timer1.Stop()

    Timer2.Start()
    End Sub















    ' Mostkezdődik a második

    Private Sub Downloader2_DoWork(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.ComponentModel.DoWorkEventArgs) Handles Downloader2.DoWork
    File.Delete("c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\var\Enginedata\Reaver\installsection\themeaio.exe")
    link = TextBox2.Text
    Dim size2 As Int64
    Dim wr2 As WebRequest
    wr2 = WebRequest.Create(link)
    Dim webr As WebResponse = wr2.GetResponse
    size2 = webr.ContentLength
    size2 = size2 / 2048
    ProgressBar2.Maximum = size2
    Label15.Text = size2
    Dim wc As New WebClient
    wc.DownloadFile(link, "c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\var\Enginedata\Reaver\installsection\themeaio.exe")
    Exit Sub
    MsgBox("ERROR", vbCritical, "ERROR")
    End Sub




    Private Sub Timer2_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer2.Tick
    Dim amount2 As Int64
    If System.IO.File.Exists("c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\var\Enginedata\Reaver\installsection\themeaio.exe") Then
    Dim o As New System.IO.FileInfo("c:\.HSP Reserved\HSP-SYSTEM\HSP-Yadaptron\var\Enginedata\Reaver\installsection\themeaio.exe")
    amount2 = o.Length
    amount2 = amount2 / 2048
    Label16.Text = amount2
    ' ProgressBar2.Value = amount ( ezt ki kellet kapcsolni mert hibát írt rá )

    End If
    End Sub

    Private Sub Downloader2_RunWorkerCompleted(ByVal sender As Object, ByVal e As System.ComponentModel.RunWorkerCompletedEventArgs) Handles Downloader2.RunWorkerCompleted
    Timer2.Stop()
    End Sub








    End Class

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz martonx #8410 üzenetére

    sajnos nem. közel sem.

    ezek a fájlok a saját szerveremről frissítik a termékem összetevőit.
    Nem tartom érdemesnek a teljes főverziót cserélni ha például jelenik meg egy új Themeaio, mivel a fő telepítő 3 GB, még a theme aio az 15 MB.

    Tudnál csinálni nekem az elmondottakra egy sample-t ha szépen megkérlek?
    valahogy úgy, hogy csak a linket (update )
    és a célt keljen beírni? 10 tétel kellene egy ablakban, és ahogy jobban végig gondolom, ha egymás után indulnak el, az lenne a leg esztétikusabb.

    segítenél ha szépen megkérlek. a forrás ott van az előző kommentembe, és a projektfájl linkje is.

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz amargo #8412 üzenetére

    csak a szerveren kell felülírnom a fájlokat a frissítéshez. nem bonyolult. csak megírni az updatert, az bonyolult. abban szeretném kérni a segítséget.
    az alapokat megcsináltam, csak nem tudok egy tételnél többet működésre bírni.
    nem tudom hogy miért. ebben kérném szépen a segítséget.

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz amargo #8415 üzenetére

    a link alapján nem igazán sikerül letölteni windows-ra, és nem nagyon ismerem a működését.

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz initio #8416 üzenetére

    létezik magyar leírás hozzá? google nem ad ki rá semmit

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz initio #8417 üzenetére

    most sikerült telepítenem valami java alapu dolgot de sehol egy felület ami segítene létrehozni ami nekem kell.

    google-zom de semmi eredmény. ötletek?

    nem maradhatnánk inkább a kódom kijavításánál. még mindig várok vállakozó szellemű egyént aki segítene megoldani a dolgot.

    HSP Computer

  • initio

    csendes tag

    válasz initio #8418 üzenetére

    itt minden java. most javázzam agyon az összes ügyfél gépét, a java-val csak a baj van.
    ez valahogy nem... bocsi.....

    és nem drivereket akarnék frissíteni, csak 10 fájlt, adott elérési úton kicserélni.

    maradjunk a VB.NET-nél.

    létezik megoldás a problémámra valahogy?

    HSP Computer

Új hozzászólás Aktív témák