Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Ma sikerült egy nagyon "jó" kis vírust kifognom anyám gépével. Épp vírusirtót akartam váltani, leszedtem a régit, elkezdtem leszedni az újat, és erre elkezdet hülyéskedni a gép.
    Kattintás nélkül nyitogatott meg honlapokat, majd a helyzet fokozódott. A vírusirtó látszólag települt, a gép újraindult (furcsán rövid idő volt a telepítés), és kékhalál. Ezután 3 alkalommal próbáltam elindítani a gépet, de minden kékhalállal végződött.
    Csökkentett mód, rendszer-visszaállítás, de nem működött a funkció. Egy korábbi rendszer ellenőrzési pont sem volt aktív.
    Na gondoltam újraindítom azzal az opcióval, hogy a legutolsó működő állapot.
    Sikerült, de semmi nem működött úgy, ahogy kéne. A rendszer-visszaállítási pontok nincsenek, és ahányszor a vírusirtót próbáltam telepíteni kékhalál.
    A kérdésem az, hogy a fenébe lehet ezt a kis dögöt kinyírni?
    Milyen vírusirtó az, ami ingyenes, DOS alól is működik, akár még a memóriát is kipucolja, és jó eséllyel megfog egy ilyen kis érdekességet. Hogy ki ez, azt sajnos nem tudom :(
    Vagy nincs más hátra csak a "format c:" ?
    HA megformázom a vinyót, és mindent újra rakok, van rá esély, hogy a vírus megmarad?
    Létezik még, vagy már olyan vírus, ami képes a vinyóról a ramokba menekíteni magát, és újra települni egy üres rendszeren?
    Szükségmegoldásként, mivel anyunál nem volt semmi kihúztam a net dugót, és otthagytam a vírusos gépet, hogy játszanak rajta ha akarnak.
    Holnap megyek, és kezdem a teljes formázást, de vajon, elég lesz-e :F

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák