Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Matyó83

    tag

    Sziastok Urak!!!

    kicsit olvasgattam, de ellapoztam pár Hsz-t.. és az tetszik,hogy azon vitáztok,hogy nincs olyan virus, hogy hardware kifingató cucc... pediglen VAN!!!!!!

    a BIOS chipet támadta meg még 1998-ban... illetve az elsö "legelsö" még annyo a C64-re lett irva igaz eég rég volt, de müködött... a floppy olvasó fejet vitte ki egy olyan sávba ahonnan csak szervizbe tudták visszacsinálni... poén ebben az, hogy budapesten lett megirva az egyik legnagyobb C64 szervizeben....
    a mai virusok között is van ilyen mégpedig szintén MSN-en terjedö formában... és a winyót teszi tönkre... drága uncsitesóm kapott egy ilyen okosat... a hibaüzenet pedig igy szólt neki: "youre harddrive is over!!!" majd villog a kép a vinyó felpörög és kampó...

    csak ennyit akartam közölni veletek!!!!! ha már ismetétek akkor bocsánat,ha nem akkor szivesen megosztottam veletek eme kis információ halmazt!!!!!

    szép napot!!!
    Üdv: Matyó :R :R

    Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

  • Matyó83

    tag

    válasz bumper #801 üzenetére

    szerintem a flesgettel is bibi lesz!!!! hasonló volt már nálam is de ott csak a játékot kellet leszednem.... próbáld meg a flesgetet is ujratenni mármint hogy leszeded az újat és a régit törlöd mindenestül, a telepitöt is meg a progit is uninstallod... hátha!!!!! ;)

    Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

Új hozzászólás Aktív témák