Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz retesz147 #642 üzenetére

    Oké, már nincs földelve a radiátorhoz. :)
    Szereztem egy másik tv-t amire rákötöttem a gépem és ma előjött ezen a tv-n is az a hiba. Ha pl a hűtőgép reléje lekapcsol elmegy a kép a tv-n egy pillanatra majd visszajön. Ha valahol (nem csak nálunk a lakásba) lekapcsolnak valamit úgyszintén. De nem mindig adott helyeken és nem mindig egyformán. A hűtő reléjére is van amikor nem kapcsol le. Másik érdekesség amikor kilépek a szoba ajtón ahogy a küszöbre lépek a számítógépbe hallom hogy megszakad egy pillanatra az USB kapcsolat majd visszajön. Ugye kiad a windows ilyen hangot mint mikor bedugod vagy kihúzod az USB kábelt, úgy vettem észre ezt a problémát is már egy ideje. De tudtommal a panel lakásokba a falba vezetik a kábeleket nem a küszöb alatt. Szóval nagyon fejvakarós nekem is ez a dolog és mivel ez albérlet, nem szeretnék a tulaj helyett fizetni súlyos ezreket hogy egy villanyszerelő kijöjjön megnézni. A tulaj sajnos tesz rá nagy ívbe...
    Arra gyanakszom a számítógép alaplapba mehetett valami zavarszűrő tönkre, nem mai alaplap, 2014 óta kiszolgál. Mert ugye furcsa mód ha tv-t nézek a televízión nem a számítógépet használom, akkor nem megy el a képe a tv-nek soha.
    Másik amire gyanakszom bár ez szerintem butaság, hogy a falba valahol átüt az alu vezeték már kisebb áramfelvétel hatására is.

    (#643) szabifotos:
    Ezt már próbáltam és egy darabig úgy nézett ki hogy így jó lesz, de aztán egy pár nap múlva így is előjött a hiba sajnos.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák