Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qdak

    addikt

    válasz BB9000 #2579 üzenetére

    [link] kb nálam is ez volt a kinézet.
    Szerintem, az a verzió lesz, hogy a szerver kap egy külön Fy kört, így ha leveri, a szervert nem fogja. Anno Szilben laktunk és napi szinten ment el pár pillanatra az áram és persze haza vágta az egyik gépet, nem nem a házban, hanem maga az ellátás volt rossz.
    Ezért erősködök csak, hogy ti is értsétek.
    Bár lekopogom, tegnap óta teszi a dolgát, sem a mosógép sem a mikró nem csapta le ;)
    még a végén bevállalom lehet egyben. (Azt sem zárom ki, hogy az ismerősnél valamit elkötöttek, vagy a konnektor szorítója a vezetékbe lett belehúzva és csinált zárlatot, tapasztaltam...én mondjuk nem sajnáltam az időt végig méricskélni mindent)
    Kár, hogy az órától a bejövő, nem ér el csak a sínig :o az is 2x 1.5mm-en jön, mind a fázis, mind a 0, nem tudom miért nem tettek egy 2.5mm et :F

    Gyick nálunk is volt minden, falban a csőben volt megtoldva, és elmelegedett, hasonló, mint a kolega képe, csodálkoztam, mert megcsináltam elejét, végét, csak a falban a csőben is gányolás volt, nem kicsit...

    [ Szerkesztve ]

    (Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák