Új hozzászólás Aktív témák

  • maddionmax

    aktív tag

    válasz DeFranco #888 üzenetére

    Először is, úgy tűnik ez egy fórum. A fórumra írást veted a szememre? Vesd, de ez legyen a Te bajod.

    Tudok-e a hibámon nevetni? Tudok és nevetek is, de amikor valaki egyik topicról a másikra jár és ugyanazt folytatja, az szánalmas. Ott megcsináltad, röhögtünk egyet, ennyi. Ennek a topicnak semmi köze ehhez,de Te önelégülten itt is megmutattad,mert ugye büszke vagy magadra. Nem gondolod, hogy ez pokoli éretlen dolog?

    Kódokat nem kuncsorogtam, egyetlen alkalommal kértem kizárólag Origin kódokat,mert nekem nem voltak és egy barátomnak kellett. Azért,mert kiírom,hogy ha van és osztogatod, akkor én szívesen veszem, még nem koldulok. Fogalmi zavarban vagy, ha így gondolod.

    Te azt fejezted ki, hogy nekem el kellene ismernem, ami Te vagy és amit Te itt művelsz az idők kezdete óta. Nos készséggel elismerem, de ahhoz hogy bárki tiszteljen, talán próbáld kiérdemelni a tiszteletét. Ha olyat látsz,mint én - aki ma igen hibáztam - ne gáncsold el, hanem legyél jó fej és javítsd ki. Így van miért tisztelni Téged.

    Eddig is kispadon ültem, ezután is ott fogok, hiszen tudom,itt mindenki többet tud erről a témáról nálam. Ezért nyüzsgök és kérdezek,mert szeretném megérteni a dolgokat. Ami nektek evidens, az nekem új.

    Az utolsó mondatok pokolian érhetetlen számomra, de bevallom, nem is igazán szeretném megérteni.

Új hozzászólás Aktív témák