Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz smiti #12678 üzenetére

    Tipikus..addig beteg a gyerek, amíg odáérsz vele az orvoshoz :)

    Lehet vinyót tenni előtte ventivel az alsó rekeszbe, azért forgattam át anno rajta a sineket, csak leredukálja a betehető VGA-hosszt 19.5cmre. Ezért volt sokáig Gainward/Palit nonref 460/560am, Setsugennel felszerelve pont elfértek. Milyen hosszú az a 260X? Mikor váltottam böszmébb VGAra, utána kerültek legalulra a vinyók, az 5.25ös helyekre. Venti nálam mind üzemelt, a felső nagy és a 3db 12es, letekerve mind minimumra, semmi hangja nem volt a gépnek, miközben huzat volt benne rendesen. Ki van találva a kecó, csak 1x kell jól összerakni ;p
    Ha kiderül, hogy a vinyó a ludas, arra is van megoldás, igaz, kevésbé szakmai, de a postásgumi még nem hagyott cserben senkit :D

    kovy29
    Attól, hogy képet nem látsz, még a gomboknak funkcionálnia kell, ergó Del/F2/akármi taposása indulást követően a BIOSba kell dobjon. Ebbe belekavarhat az USB legacy support és a nem megfelelő billentyűzet, megoldásnak egy másik bill, netán PS/2 átalakító vagy PS/2 bill. lehet gyógyszer. Ha semmilyen módon nem hajlandó a lap BIOSba engedni, akkor viszont kehéje van, nem kicsi. BIOS reset után egyébként amiatt nem tölthet a Win, ha nem AHCI módban telepítetted és alapértelmezetten az a BIOS beállítás vagy fordítva. Amíg nem tudod belőni a BIOSt normálisan, hiába is görcsölsz..max. egy friss telepítés oldja meg, alapértelmezetten optikáról bootol elsőnek a lap, úgyhogy ez még megoldható elvileg..de amíg így viseli magát a lap, én nem biztos, hogy ezzel foglalkoznék :U
    dVGA esetén arra kapod a képet, IGP esetén azon a kimeneten, amin kijelzőt érzékel..ilyen gond elvileg nincs, hogy only analóg.
    Ha nagyon nem megy a dolog, add át valakinek, aki érti a szakmát ;p

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák