Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    'estét!
    Falnak megyek :W
    Még ~1 hétig kell élveznem a monilnet "áldásait", gondoltam feltöltök a kártyára még 2GBra lét, a 4-6 sáv következett volna (Domino Web Quick, T.). Meg is történt, épp olvasgatok, amikor jön egy rendszerüzenet: elértem a 100MBos sáv 80%át. WTF mondom..felnézek a webes felületre, az adatszámlálóra (ami tegnap este érte el a 4GBot, nem is volt net azóta), 12MB a hátralévő adatmennyiség, utána köv. sáv, újabb levonás. Felhúztam magam, mi a qrva anyjukat szórakoznak, nekiállok számlázási infókat keresni, erre mit találok a lap alján?

    "Az adatforgalom számlálása 30 napos ciklusokban történik.
    A 30 napot követően a forgalom számlálása újrakezdődik, és a fel nem használt
    adatforgalom elvész."

    A véletlen úgy hozta, hogy épp tegnap este volt 30 napja, hogy megkaptam a sticket, feltöltve 3 rugóig, azóta én tápoltam ugye, mikor kellett. Ma, mikor aktiváltam volna a 4-6GB sávot, már nullázott számlálóval indított és kaptam ezerötért 250MBot..hát elmehetnek a büdös picsába, gusztustalan lehúzós banda :((( Gondolkodtam, hogy rajtuk keresztül húzatok netet, de inkább keresek más szolgáltatót, aki nem nézi (ennyire) hülyének a vevőit :((

    Ennyi, lassan lejár a keret..mindenkinek kellemes szörfözést, részemről offline időszak indul..határozatlan ideig :O

    :R

Új hozzászólás Aktív témák