Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz JanR #7521 üzenetére

    Asszony rendszeresen megkérdezi van-e olyan kocsi ami légkondis, magas építésű (like duster) és olyan egyszerű mint a mostani swift sedan. Gonosz voltam, és mondtam neki, hogy a rendes kocsik már 20 éve se voltak olyan egyszerűek :DDD ettől függetlenül ezek a dolgok engem is aggasztanak, mert oké, hogy 3-5 év gari van rá, de attól még ha ott állok az út szélén mert nem indul, akkor...

    radi: Amibe az kerül abból, ha minden alkalommal taxit hívok is olcsóbban megúszom :DDD Inkább az a gond, hogy most van egy viszonylag korrekt, megfizethető és határidőkkel nem túl sokat csúszó szerelőnk, ha most kocsit vennénk ez ugye a garancia idő alatt ugrik, 5 év múlva meg már nem úgy fog kezelni minket, mint most, amikor rendszeresen járunk hozzá, megvan a kapcsolat. No meg, nem is biztos, hogy tudna mindent javítani az új kocsin, hisz bizonyos dolgokhoz spéci műszerek kellenek, és érteni is azokhoz.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák