Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz cOxeR #1613 üzenetére

    Csak erre jártam, de egy offom van a témához:
    ezt a "nem fejlődünk, mert így nagy a margin kevés melóval" témát már ellőtte a Microsoft is és nézd meg ma a piaci szerepét, és azt hogy hol lesz 5 év múlva az előrejelzések szerint. 3 éve a fene se gondolta volna, hogy van bármi alternatíva a nagy zajos ventilátoros melegedő zörgő kékhalálos Windowsos gépre - nem is volt fejlődés -, aztán nézd meg ma. Apple is eljátszotta ezt, most meg már több androidot adnak el mint iPhone-t. Az informatikai piacon sok nagy, gigászi céggel történt már meg, hogy beleültek a jóba, aztán jött valaki igazi innovációval, pénzt tett mögé, és szépen el lehetett köszönni az eladásoktól. Az, hogy adott a DSLR hardver és ők kihagynak funkciókat és lebutítják, hogy legyen piaci szegmentálás, az enyhén szólva irritáló, de a remény, hogy jön valaki és a sárba döngöli őket, vagy legalább az üzletpolitika átgondolására készteti, az megnyugtató számomra :) Értem én hogy a profi fotósoknak/videósoknak fontos, hogy ők legyenek akik "a nagy csodagéppel" rendelkeznek, és senki más, de az viszont tény, hogy használni is tudni kell - ergó semmi akadálya nem lenne a Canon kapzsiságán kívül annak, hogy az xxx vázakban is rendesebb funkciók legyenek...
    Röviden ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

  • narumon

    őstag

    válasz cOxeR #1613 üzenetére

    Mindemellett én is örülnék, ha a három számjegyes gépekben elérhetőek lennének a lenti funkcionalitások, de érdekel ezt bárkit is?

    Még egyszer megerősítésként. ELÉRHETŐEK. Csak Canonnál nem. Ez azért nagy különbség.

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák