Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz hibavissza #15593 üzenetére

    720p és 44 MB-ra van betömörítve, igen.
    A színek és a képi világ az látszik, úgy gondolom.

    1. Rántások: nem vagyok vmi gyakorlott gimbalos. Érdemes lehet szerinted egy 2x zoom-nak és egy tracker-nek? Az a gond, hogy nem úgy készítettem a felvételt, hogy beleszámoltam volna a kompozícióba bármilyen digitális zoom-ot. :(

    2. Vékony DOF: asszem F4-en vettem végig, kivéve talán a sötétben. Úgy tudom videónál nem elsődleges szempont, hogy tönkretegyed a hátteret. Ezt inkább a fotósok szokták elkövetni. :D

    3. Hogy érted, hogy ki van égve? Arra azért figyeltem, hogy legal tartományba rakjam a jelet alul és felül is.
    Az, hogy nem elég 13 EV-nyi dinamika, arról nem tehetek. Témára szoktam exponálni, nem az égboltra.

    4. Záridő: az ki van csukva, mert 180°-ban vettem az egészet. :D

    5. Az elején unalmas vágások, később is nagyon repetitive marad. A sapkafeldobásnál a sapkák leesését vágd ki és fokozatosan lassítsd be.
    Na ezekkel már tudok kezdeni vmit. :R Viszont nem egészen tudom értelmezni az "unalmas vágást". Milyen szempontnak kellene megfelelnie? A sapka lelassítása jó ötlet! Talán ki is tudom húzni kicsit, hogy csak a felfelé ívelésig tartson. Megnézem mit tud a DR 16 új AI-ja. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák