Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murphistic

    aktív tag

    válasz neko18 #2794 üzenetére

    Sajnos nem szoktam játékmeneteket rögzíteni, így nincs sok ötletem :( . Esetleg nem lehet gond, hogy a nagy bitráta miatt nem tudja időben elmenteni a fájlt és ez okozza a szinkronizációs hibát. Próbaképpen nem tudod olyan merevlemezre menteni a videót, ami éppen akkor semmi másra nincs használva.

    Egyébként milyen méretű fájlt kapsz? Esetleg próbálj meg egy rövid felvételt közvetlenül feltölteni Youtube-ra, hátha támogatja ezt a codecet és akkor kiderül, hogy a konvertálással van-e baj, vagy már eleve a rögzített videó nem jó.

    Szerk.: jobban belegondolva ez nem volt túl értelmes ötlet, mert a hiba csak egy idő után jön elő :N

    Szerk.: lehet, hogy az ffmpeg itt is jó lenne és akkor egyből H.264 lenne az eredmény, ami talán nem foglalna olyan sok helyet és lehet nem csúszna a hang. Már csak az a kérdés, hogy mennyivel lassabb a libx264 ultrafast módban a lagarith codecnél... Most ezt találtam, de sohasem csináltam: http://nerdlogger.com/2011/11/03/stream-your-windows-desktop-using-ffmpeg/

    [ Szerkesztve ]

    "A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

Új hozzászólás Aktív témák