Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mitibi

    csendes tag

    Sziasztok!
    A következőben szeretném kérni segítségeteket.Van 5-6db videokazettám amit digitalizálni kell(végkifejlett:cd vagy dvd még nem tudom),mi lenne a legjobb megoldás?(tuner kártya,USB-s külső digitalizáló,vagy asztali DVD író)
    PC-m adatai:AMD Athlon XP 1666MHz proci,468MB DDR SDRAM,ATI Radeon 9600 videokártya,illetve SIS 7012 integrált hangkártya.
    A video szerkesztéssel nem rég óta foglalkozom,csak hobby szinten,de érdekelne a dolog.Ezt csak azért írtam mert szándékomban áll a digitalizált anyagot szerkeszteni,illetve ezt úgy összehozni,hogy lehetőleg a plusz szívásokat ha lehet kihagynám.
    Ha tudtok segíteni olyan megoldás érdekelne amivel nyugottan lehet dolgozni(nem mondom,hogy a pénz nem fontos,de nem akarok olcsó sz..sem venni),illetve tanulni mert amint írtam fentebb is eléggé zöld fülü vagyok a témában,viszont érdekel.(lehet,hogy majd egyszer nekem is lesz megrendelésem)
    Nagyából végigolvastam a fórumot,de a végére egy kicsit összezavaródtam,tényleg nem tudom mi lenne az optimális megoldás.
    Minden tanácsot nagyon szépen köszönök!

Új hozzászólás Aktív témák