Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LR621W

    csendes tag

    válasz #65675776 #632 üzenetére

    Most ezt miért kellett, mikor már elbúcsúztam?

    Na akkor lássuk:

    Írod: ''A véleményem továbbra is tartom, mivel személyes tapasztalatom. Realtime-ban kétszer akkora bitrate sem ad hasonló eredményt.''

    Samárságot beszélsz ember! Már javasoltam, hogy tégy próbát. Miért nem teszed meg? Leírom neked ide még egyszer: Ugyanazzal a kodekkel, ugyanazokkal a beállításokkal, ugyanolyan eredményt kapsz, -nem pedig szebbet vagy csúnyábbat. Namost ha ezt nem fogod föl, és nem is próbálod ki, akkor ne hivatkozz szakmai vitára. És nem kell válaszolnod, mert már nem érdekel a válaszod.

    Írod: ''Egy veszteségesen tömörített file-ból Te jobb minőséget tudsz produkálni, mint egy veszteségmentesből? Te már tudsz valamit, csak akkor azt nem értem akkor miért tőlünk kérsz segítséget.''

    Valóban ezt írtam volna? Nem az ellenkezőjét? Próbálkozz újra és újra, amíg össze nem jön. Ez már valóban a kekecmekec magasfoka amit csinálsz. Nem idegesít. Inkább csak szánlak...

    Írod: ''Ha ennyire profi szinten nyomod, hogy 120 kazettát bevállalsz, akkor megintcsak nincs szükséged a mi segítségünkre.''

    Segítségre mindenkinek lehet szüksége akár profi, akár amatőr, akár hobbiból, akár üzleti vállalkozásból munkálkodik. Nem értem? Te meg akarnád határozni, hogy ki írhat ide és ki nem? Emeld már négyzetre a kekeckedést! Neked ez jól áll! :))

    Írod: ''PPeter-hez képest én kispályás vagyok, nem szorul a védelmemre. Te viszont látványosan nem tudok ki kicsoda errefelé.''

    PPeter-t ismerem régről. Régebbről mint azt te gondolnád. Nem kell bemutatni. Régen kedves, segítőkész fiatalember volt. Mára elszállt vele a paripa. Van ilyen. Most és itt már egy senki.

    Írod: ''Balinov: Nesze b+, mi nem értünk hozzá, de Ő kér segítséget. Nem gyenge...''

    Nézd, én normálisan szóltam hozzátok. Semmi okotok nem volt itt hepcizni velem. A fórumokban az a jó, hogy vissza lehet olvasni. ...és hát elég szánalmas ami rólatok itt kiderült...

    ''Minden szakma a laikusok elleni összeesküvés.'' /George Bernard Shaw/

Új hozzászólás Aktív témák