Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LR621W

    csendes tag

    válasz chgergo #598 üzenetére

    Az én meglátásom szerint inkább az alaplapi hangkártyám órafrekije miatt növekszik folymatosan a különbség. De ez mindegy is. A lényeg, hogy van már egy csomó olyan célszoftver ami képes lekezelni és egy lépésben XVID vagy WMV formátumot, illetve MP3 hangformátumot készíteni a firewire-n érkező DV adatfolyamból. Bírja is a gépem, sőt meglepő módon a procterheltség a 40%-ot sem éri el. Csak sajna minegyikkel van valami bajom. Az egyiknél pont a 640X480 hiányzik, a másiknál a körbevághatóság, a harmadiknál a deinterlace, ésígytovább. Szóval menne ez, de még nem írta meg senki azt a programot ami nekem kellene.... Illetve a Virtualdub már régen ott van hozzá, csak az meg nem képes lekezelni a firewire portól érkező DV-adatfolyamot ha a végcél XVID. Érdekes, mert például ha DV-formátumba akarok menteni, azt minden ellenvetés nélkül csinálja. A megnyitott fájlból pedig már azt csinálok vele amit csak akarok. Szóval külün-külön tudja, de együtt-egyszerre nem tudja. És nem is tudom rávenni semmiféle fondorlattal erre a dologra. Egyébként én még mindig nem hiszem, hogy nem tudja. Inkább hajlok rá, hogy én hibázok valahol. De hol? Ez itt a nagy kérdés...

Új hozzászólás Aktív témák