Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz allfinanz #3050 üzenetére

    Hmm... ebben az első cuccban az a parádés, hogy van kijelzője, ami jó pont, csak éppen emiatt kerül sokkal többe, mint amennyibe kerülhetne valójában. Ott a HDMI kimenete, tehát igazából nem teljesen értem a beépített képernyő létjogosultságát, de biztos menő.

    Letöltöttem pdfben az adatlapját. Arra azért kíváncsi lennék, hogy hogy értik a "nahezu allen" részt, mert akkor ezek szerint létezhet olyan analóg videólejátszó eszköz, amit nem támogat.

    Na legalább külső USB-s merevlemezt is támogat. Gondolom akkor SSD-t is.

    Ó még beépített hangszórója is van. Kemény.

    Automatikus felvétel leállítás mondjuk nem biztos, hogy jó pont, ha nem lehet kikapcsolni. Mert ha nem lehet, akkor azért elújságolhatnák, hogy hogy veszel fel egy 240 perces kazettát, ha 150-nél auto off van. :DD

    Jópofa, csak éppen távirányító nincs hozzá, tehát állandóan a cucc felett kell állnod, ha valamit állítani akarsz. Ennyi pénzért a minimum egy távirányító szerintem.

    Mondjuk érdekes, hogy memóriakártyából max. 32 gigásat támogat, penből meg csak 128 gigásat. Tehát ezek közül még mindig a HDD a legoptimálisabb választás. Vagy terás ssd, mert kb. árban ugyanott vagy, mintha egy 4 terás HDD-t vennél, bár nyilván semmi sem kötelező.

    A fájlonként 4 giga remélhetőleg csak a FAT32-re vonatkozik, mert ha NTFS-en is szoftveresen darabol 4 giga után, az nem túl jó pont.

    Mondjuk ha igaz az, hogy 150 megát ment percenként, akkor az 1 mp alatt 2.5 megabájt/sec ami iszonyat sok, az ugye 20 megabit/sec. Hát egy mp4-ben rögzített 576p-s anyaghoz képest ez rohadt sok.
    Ha meg elírták a 2.5 megabit/sec jóval reálisabbnak tűnik.

    Hát én SCART-on keresztül digitalizálok SCART-HDMI átalakítóval és az simán "megemésztette" a random vhonnan előkerült tékás kazettákat is, hiába volt másolásvédve. Lehet, hogy nemcsak azon múlik, hogy ki van-e törve a kazettán az a kis pöcök, hanem azon is, hogy a VHS magnó "érti-e" a kazettán lévő másolásvédelmi jelet. Mert ilyen esetben lehet ki sem küldi a kimenetre vagy csak valami zavart jelet küld, ami használhatatlan.

  • qnadam

    veterán

    válasz allfinanz #3050 üzenetére

    kétesélyes a dolog, ha felismeri a macrovisiont, akkor esetleg bemondja rá, hogy bocsmégse, de a mostani eszközök talán kevésbé foglalkoznak már ezzel.

    istálló? gazemberség? hupákolás?

Új hozzászólás Aktív témák