Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiBone

    tag

    Eljött az idő, hogy sajnos újra tunert/digitalizálót vegyek. Régi motoros vagyok, még anno PIII-667-emmel kezdtem meg egy PCTV pro-val. Elég sokat szenvedtem az audio-video aszinkronnal, de azért néhány családi felvételt bedigiztem..... de nem volt az igazi. Aztán jött egy másik Pinnacle termék. Életem egyik legrosszabb hw döntése volt (valami moviebox szaaaaar...). Kizárólag a hozzá adott Studioval (ill. későbbi verzióival) hajlandó működni, és ez is rendesen a-v aszinkronos... a progi is bugos mint állat, lassú meg nehézkes.

    Úgyhogy eljött az idő, és most a pénzt sem sajnálom rá. Százezreim nyilván nincsenek rá, de úgy 50-60 ezret ráköltenék, hogy egy normális házi digitalizálóm legyen (tuneres). Régebben láttam valami spécit a neten, ami ennyi pénzért elég sok mindent tudott, de már sajnos nem tudom milyen gyártmány volt. És amiket meg nézek depo.hu -n meg itt-ott... igazából nem találtam rá arra, amilyenről álmodom.

    Ebben kérem a segítségeteket, hogy javasoljatok kártyákat:
    - mindegy, hogy usb-s vagy belső
    - ne csak mpeg-be legyen hajlandó dolgozni, hanem aviba... (szar moviebox csak mpeg...az is aszinkronosan)
    - digitalizáló+tuner egyben, ha lehet DV bemenet is legyen rajta a szokásos antenna, rca-kon kívül
    - többféle digizőprogi (iuvcr stb.) barátságban legyen véle...

    Nagyjából hirtelen ennyi, ennyiből úgyis már vágjátok, hogy mit is keresek.. (remélem :) THX!

Új hozzászólás Aktív témák