Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanci51

    tag

    válasz Racsi1 #140 üzenetére

    Hali!!!
    Ha (mint utána néztem) USB portos a kártya, akkor érdemes ezek vizsgálatával kezdeni (alaplapon - BIOS - nincs-e letiltva, az USB meghajtója rendesen telepítve lett-e (nem elég, ha az XP felismeri és telepíti, jobb a telepítőről végrehajtott manuális telepítés- minden esetben), az XP (?) mely verziója fut? frissített-e (Sp1, SP2), aztán főleg Pinnacle-nél érdemes a gyártó holapján frissítést keresni.
    Nem akarlalak elszomorítani, de eddig 2 fajta Pinnacle-m volt (és van) 1 PCTV Pro, meg 1 PMC 310i-m, de egyik bemenetelét sem voltam képes semmilyen eszközzel (többfajta video, DVD lejátszó- asztali) aktivitásra kényszeríteni.
    Szerintem náluk alapvető szabvány- ill kompabilitás problémák vannak (ilyen 15 évvel ezelőtt volt a Sony-nál is; mikor Sony-t csak Sony-val lehetett összekapcsolni más eszközt nem fogadott el).
    Másik lehetséges megoldás lehet, hogy a bemenőjel erőssége nem megfelelő. Ezt viszont korrekt háttérinformáció nélkül megítélni nem lehet (a Pinnacle-ra pedig- minden termékük tekintetében- jellemző a szűkszavúság és a gyatra műszaki és szoftveres háttér, a paiárt pedig előtérbe nyomják).
    Csá!!! :Y
    Magyarul: segíteni nem tudtam, de ha még módodban áll, vidd vissza, kérd el a pénzt, vagy cseréld ki normális digizőre.

    [Szerkesztve]

    Sanci

Új hozzászólás Aktív témák