Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz vinczetibor #7456 üzenetére

    " ... a tapasztalatom, hogy bluetooth 4.2 és 5.x között nagyon nagy a különbség stabilitás szempontjából."
    Remélem én is, hogy ez nem csak marketing duma.

    "Otthon is szakadozik az LDAC vagy "csak" az utcán?"
    Csak utcán, és csak akkor, ha a nadrágzsebben (általában bal oldalon tartom) van a telefon. Ez volt tegnap. Ma viszont a kis mértékben módosított beállításokkal (990 → 660 kbps) ugyanolyan körülmények között már tökéletesen muzsikált (szó szerint). Szóval "no para" :) új telefonnal (ha egyszer majd megtalálom a P10 utódját) meg remélhetőleg még jobb lesz.

    " ... én nem látom értelmét az LDAC utcán történő használatának."
    Ebben van valami. Picit én is overkill-nek érzem (főleg mert jobbára OGG-ot, hallgatok). Mindegy, most igazából kíváncsiságból (üzemidő, stabilitás, hangminőség) lehet végig fogom tesztelni a különféle LDAC-os paraméterekkel.
    A fülest viszont egyre jobban imádom. A HearID-val még nem is játszottam, csak egy custom EQ-t lőttem be magamnak, de már ezzel is szinte tökéletes. A régi zenéimet gyakorlatilag "újra élem". :) Egyébként hihetetlen módon figyelt a gyártó a részletekre. Pl. a gumi harangokban is benne van a pici Soundcore logó, és mindegyik számozott (méret szerint).
    Multipont: nem csak úgy van, hanem ki- és bekapcsolható, valamint, ha az ember eszközt vált, akkor kiválaszthatja, hogy melyiket szeretné lecsatlakoztatni. Nagyon ki van találva a szoftveres oldal (is). All-in-all, eddig nagyon elégedett vagyok. Hamarosan mennek is az "apróra" a régi fülesek. Ezek után nem szívesen térnék át / vissza bármi másra. :)

Új hozzászólás Aktív témák