Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz RedCactus #4042 üzenetére

    Elvileg nem kellene. Ha optikai ha fémes mind1. A jelfeldolgozás olyan gyors, hogy igazából ezen olcsóbb készülékek szinte mindegyike egyesével valahány órajelenként váltogatva dolgozza fel a jelfolyamán a jobb és bal csatorna jeleit (pontos értékre nem emlékszem, de meg tudom nézni ha érdekel) és észre nem vette még senki a világon.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • tybsen

    addikt

    válasz RedCactus #4042 üzenetére

    (#4042) RedCactus:

    A TV-nek ket kimenete van, Cinch es digital audio. A transzmitterhez volt egy cinch-3,5 mm kabel es volt egy digital audio-digital audio kabel. Probaltam mindkettovel, marmint, hogy a tv cinch-bol jojjon a kabel bele a transzmitter 3,5 mm bemenetbe illetve ugy is, hogy a tv digital audio kimenetbol menje a transzmitter digital audio bemenetbe. A tv-n sajnos nem volt tul sok opcio, mindent probaltam de csak akkor volt hang, ha az SPID-t valasztottam ki. Sajnos minden esetben kesett a hang.

    Most gondolkodom, hogy veszek amazonon egy ilyen 4,57 meteres vagy talan inkabb 7,62 meteres cinch - 3,5 mm kabelt, azzal remelhetoleg mukodik majd. SZERK: most latom, hogy ez igazabol pont az ellenkezoje annak, amit en szeretnek: en nem mobiltelefon 3,5 kimenetrol szeretnem a hangot egy hangszoro cinch bemenetebe kuldeni, hanem a tv cinch kimenetebol a fejhallgato 3,5 mm bementebe. Tudja esetleg valaki, hogy erre is jo ez a kabel? Elvileg oda-vissza kell, hogy mukodjon, nem?

    (#4044) gordonfreemN:

    Sajnos nem tudom, nalam mitol kesett a hang - a teven pedig minden variaciot probaltam, nem tudtam keslekedes nelkul osszehozni (sem fejhallgatoval, sem hangszoroval). Lehet, hogy a tevenel van a gond, passz.

    (#4051) kisskd:

    Chromebook-fejhallgato kozott nalami is minden rendben van a hanggal, ott nincs keses. De ez a hang keses eszkozonkent eltero, remelem, hogy mukodik majd Nalad!

    (Mas es off hangcsuszas temaban: erdekes ez amugy, mert pl. ha mobiltelefonrol chromecast-ra streamelek, akkor ott nincs hangcsuszas. Viszont ha mobiltelefonrol google home minire, akkor ott csuszik a hang sajnos.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák