Új hozzászólás Aktív témák

  • gandrus

    tag

    válasz dhcodoki #120 üzenetére

    Igen, körbeöleli, és nagyon kényelmes, szinte észre sem veszem, hogy rajtam van. Volt olyan, hogy már jó ideje a fejemen volt, aztán valami más dolgom volt, és utána meg keresni kezdtem, hogy hol van (a fejemen volt :D ). Ennek ellenére stabilan áll rajta, nem akar leesni, mint némelyik korábbi fejhallgató.

    Amúgy én is aggódtam, hogy ennyi pénzt ráköltök, és nem lesz megfelelő, de elég sokat olvastam utána (teszteket, hivatalos infók a gyártótól, fórumok), mielőtt elhatároztam magam. Időm amúgy volt rá bőven, mivel jó darabig (kb. 1 hónap) nem lehetett kapni, mert túlságosan új volt.

    Nincs túl nagy tapasztalatom a témában. Sennheiserből is ez az első. Évekkel ezelőtt volt két Thomson vezeték nélküli fejhallgató, amit próbáltam, de nem sokat használtam az enyémet (a másikat apámnak vettem), mert iszonyat zajos volt, különösen ha nem kapott jelet. Vezetékes fejhallgatót használtam az utóbbi másfél évben (Speedlink Medusa), előtte szinte csak hangfalrendszert.

    Ez szinte zajtalan és szerintem jól szól. Ami nagyon tetszik, hogy soha nem kell töltenem, mert az akku sokat bír, és ha nem használom, akkor a helyére teszem a "bölcsőre", az meg tölti az AAA ceruza akkukat (1 db a bal, 1 db a jobb hangszóróban van).

    A negatívumokat már leírtam, még annyit megemlítenék, hogy olyan játékra mint pl. a CS nem a legjobb szvsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák