Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz cigam #8339 üzenetére

    :)

    Köszi! Szóval akkor mindegy milyen vastag, csak kezelhető legyen :)

    Számolgattam, és olcsóbban jövök ki így. Régen a rendes gép ment napi 16-18 órában. Most a kisgép megy 24-ben, a nagy meg napi 8-9 órát csak. Ráadásul a kicsi gyakorlatilag passzívan elmegy, így zaj sincs (notivinyót tettem bele).

    Igen, attól tartok én is... késöbb szerelem a gépet, aztán felkarcolom, repkednek a darabjai, stb.
    Rajzszegre gondoltam az alufóliánál :B ...bár az MDF lapba nem tudom, hogy bele lehet e nyomni, még nem próbáltam.

    Na, ez egészen jónak tűnik! ...ár se vészes.
    Ha tud valaki veszprémi helyet, ahol lehet kapni, akkor szóljon! ...illetve kisebb mennyiséget, mert itt a minimális rendelhető mennyiség 25 négyzetméter :DDD

    Helkis: Abból kapni nagyon nagyokat is valahol? Mert tésztaszűrőböl összerakni ennyit...

    Hogy adok-veszek is legyen: Eladó egy Sound Blaster Live! 5.1. Ez még az eredeti változat négyzet alakú chippel. (SB0100) Kártya + telepítő CD = 3000Ft.
    Külső hangerőszabályozót is tudok hozzá adni +700Ft. (Saját építés, de kulturáltan van megcsinálva, fekete, 4 méter hosszú vezetékkel. Hangerő +/- és némítás amit tud. A kártyát vezéreli: nyomkodod a gombot, és a windosban mozog a hangerő csúszka ;) Szóval nem hangminőség-rongáló megoldás.)

Új hozzászólás Aktív témák