Új hozzászólás Aktív témák

  • Queene

    csendes tag

    A leányom átkeresztelésére vonatkozó javaslatot hosszas megfontolás és néhány álmatlan éjszaka után elvetettem. Épp elég sokáig válogattam, mire megtaláltam a nevét: Laurának hívják. Szép, nem? Szebb, mint a Matávina:))
    Az apukáját meg nem kerestem, a neten, hanem csak rátaláltam, ami igen nagy különbség, ezért aztán netes társkeresési tapasztalataim nincsenek, de a húgom most próbálkozik, ha mesél, majd továbbítom.
    A Ratko korszak meg nyilván nem a legdicsőségesebb , de ha belegondolok, hogy kis városunkban az elmúlt évben csak 10-el kevesebb abortusz volt, mint szülés, és ugye egyre kevesebb a gyerek, hát a fene tudja... Bár igaz, hogy senkit se lehet rákényszeríteni, hogy neveljen egy nem kívánt gyereket, na de ha annyira nem kívánja, akkor ne keféljen, már elnézést!!! Vagy védekezzen hatékonyan!
    Na, milyen jó, hogy jöttem ide egyetlen csajnak, ontom rátok a sületlen gondolataimat. Csak ez az abortusz-téma már olyan régóta foglalkoztat, pontosabban felháborít, mert ha nincs semmi korlát, akkor persze hogy egyre több lesz, a sok kis hülye liba azt hiszi, hogy ez természetes, így kell elintézni. Miközben - meglátásom szerint - ez is gyilkosság. Na, mindegy!


    Queene

Új hozzászólás Aktív témák