Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz Dany007 #4239 üzenetére

    Az Isten hitem nem azt jelenti csupán, hogy elhiszem, hogy létezik Isten...
    A hitem, és a valós keresztény hit azon alapul (remélem nem tekinted önteltségnek), hogy abban az Istenben hiszek, aki kapcsolatot teremtett velem és bízom benne (a hit görög és talán a héber eredeti jelentésárnyalatai közt is ott van a bizalom is).
    Persze lehet belekötni abba, hogy a valós keresztény hitet én definiálom így, de ez nem igaz... mert a Biblia is így definiálja...

    www.refujvaros.hu

  • rarri

    senior tag

    válasz Dany007 #4239 üzenetére

    Ez megnyugtatna? :)

    A tudósok megállapították, hogy az amit mi szilárdnak érzékelünk, az tulajdonképpen igazából állóhullámok halmaza, és azért érzékeljük szilárdnak, mert alacsony a rezgésszámuk.Einstein képlete azt mutatja, mennyi energia felel meg egy bizonyos tömeggel rendelkező részecskének. Tehát ezek a részecskék, amit mi anyagnak érzékelünk, azok tulajdonképpen kis energiacsomagok halmaza. Ezek különböző rezgésszámúak. Így a különböző rezgésszámú hullámok, különböző szubatomi részecskéknek felelnek meg. Tehát amit mi anyagnak érzékelünk, az tulajdonképp alacsony rezgésszámú állóhullámok halmaza. Tehát igazából semmi sem szilárd, csak olyan természetet mutat. :)
    "A test az adott, kézzel fogható./alacsony rezgés / A lélek egy másik , magasabb rezgés, / ugye tudjuk, hogy minden tárgynak van rezgése, minél tömörebb annál alacsonyabb / , és csak olyan módon kapcsolódik a testhez, hogy benne van, minden sejtben , de mégsem függ tőle. / talán ezért hallunk olyant, hogy egyes emberek el tudják hagyni a testüket ha ráhangolódnak erre a magasabb rezgésre. / És talán azért vannak szellemek, mert azok a lelkek akiknek a teste meghalt valamiért és még nem tudnak elszakadni a földi léttől, alacsonyabb a rezgésük, és ezért érzékelhetőek az érzékenyebb emberek számára /"

    A lényeg, hogy minden egy, csak mi különállónak érzékeljük. Minden egyes atomban benne van az isteni, minden rendezetten működik a látszólagos káosz ellenére is. :) Itt a földön az ok okozat elve működik . Mindennek oka van, és következménye. Tehát a tetteid magában hordozzák az abból következő büntetést, vagy jutalmat. Ezáltal jutsz tapasztalatokhoz, melyek által fejlődhetsz . :)

    / szerintem / :)

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Új hozzászólás Aktív témák