Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CollectoR

    aktív tag

    válasz kymco #2483 üzenetére

    Akkor úgy fogalmazok, hogy többezer történelemben feljegyzett ember közül épp róla nincs különösebb feljegyzés.
    Valós alapra helyezés a teremtés története. Vérfertőzés Ádám és Éva utódainál? Ellentmond az általunk normálisnak hitt világgal szemben? Hát aki szerint nem, az biztos elvette feleségül/férjül a testvérét. Persze ezt is ki lehet magyarázni, és meg is próbálják. Így már remélem érthető. Azt már meg sem említem, hogy a dinoszauroszokkal mi a helyzet? Említés nincs róla, pedig léteztek.

    [ Szerkesztve ]

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz kymco #2483 üzenetére

    jézus életéből csak néhány időszak ismert. születés-legendája, majd egy pillanat a 12-éves korából, aztán... hirtelen 30 éves, és tanítványokat gyűjt maga köté, majd 33 évesen keresztere feszítik. mi történt 12 és 30 éves kora között?

    tildy: lehet, hogy rosszul emlékszem, de a kat. egyházból csak más egyházba való átlépéssel lehet "kilépni". alapítassz egy egyszemélyes egyházat pl. tildy szent közössége néven, és abba átlépsz. utána ez az egyház hopp, megszűnik... máris nem vagy katolikus :D

    hivatalosan én se léptem ki, mindössze semmi "szolgáltatásukat" nem veszem igénybe, és nem is fizetek értük. mivelhogy minden egyház a tagok befzetéseiből él... a vezetők (igazi vezetők, nem a lelkészek) nem is rosszul. az én általam megkeresett pénzből egyetlen püspök, vagy egyéb magát magasrangúnak képzelő ingyenélő se hízzon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák