Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szevam

    aktív tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz lezso6 #23079 üzenetére

    Tényleg ne offoljuk szét, csak példának írtam. De azt töriből tanultuk, hogy annó papírcetlit vásároltak, és x meg y bűnnöd alól feloldottak a papok (1500-1600-ban :F ). Az is egy hit, hogy jobb lesz, szóval tettek érte és vásároltak. :DDD
    Korábban rengetegszer váltottam vallást, mert azt hittem jobb lesz, a hiteseknél voltam legutóbb, aztán rájöttem, hogy nekem ebből elég :D. Szerintem, minden eszme kvázi lyukas, tehát valahogy nem tudok egyet érteni velük.
    Szóval...hát élem az életem, próbálok "jó" lenni ha tudok, aztán a többi nem számít :D.

    [ Szerkesztve ]

    Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

  • Szevam

    aktív tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz lezso6 #23079 üzenetére

    Ismerkedek Szabó Péterrel - benyomásaim:

    Csak ebből a videóból, azt szűröm le, hogy az alap gondolatai nem rosszak, szerintem. De látván az oldalát, hogy mennyi mindent AD EL (hanganyag és könyv formában), azt gondolom nem egészen van rendben. Vidámságért fizetni? Hát ennyire pénzhez kötöttük magunkat? :(

    1. előadás rögtön az elején: Ugyan 8-an nem fizettek.. MIVA'? Most ez miért volt fontos? (Itt az első lyuk az ideológiában :D)
    Szerintem az a gondolat, hogy ne másoknak élj, hanem magadnak, az rendben van. (Tehát nem pofázol bele más dolgába, nem irányítgatod a másikat azzal, hogy hú ha nem csinálja meg/vagy megcsinálja neked azt a valamit akkor rosszul leszel, stb) . De ezt az eszmét miért kell ráhúzni a pénzszerzésre is könyörgöm???? :W Itt valami össze van keverve, de nagyon. Van egy jó alap - amit van egy tippem honnan szed, de ide nem írom - és azt összekeveri a pénzzel, és esz belőle nagy kutyusz, amit az emberek benyalnak (mert majd gondolkodik helyettük más és azért fizetnek).

    Szóval az alap idea szerintem ok, amit meg ráhúz az nem ok.

    Nézem a Nórát is, aztán kielemzem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Új hozzászólás Aktív témák