Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Rive #1824 üzenetére

    Egyelőre nem tudom, hogy mit kéne tennem. Ez az egész nem szerepelt, a két temetés, a terveimben. A nagynénémmel Erdélybe szerettem volna utazni, mert nagyon szerette azt a vidéket, a nagyanyámnak meg még sokáig segíteni szerettem volna az állatok gondozásában. :(
    Nem önsajnálat az, ami gyötör, hanem a tehetetlenség. Hiába járok el rendben tartani a nagynéném kertjét, növényeit, és sepregetek a házban, a tevékenykedésem sem tudja elmulasztani a rossz érzésemet. És hiába veszek részt a nagyanyám temetésének a megszervezésében, valahogy ez a külső aktivitás sem képes jobb kedvre hangolni.
    Hiába tervezem, hogy új szakmát tanulok, új regényt írok, közben csinálom az őszi kerti munkákat, lelkesen fórumozok a világhálon, a tevékenységeim sem tudnak kimozdítani a holt pontról, és ez kétségbe ejt!
    Jön a kedvenc ünnepem - nagyanyám segített három hete szerezni narancssárga tököt, itt van az ablakpárkányon -, de idén hogyan lesz erőm az életet ünnepelni, amikor a halál diadalmaskodott?

    Ui.: Egyébként meg egy le sem záródott gyász lelki folyamatra következett még egy, és ennek a kettőnek a hatása tűnik úgy, hogy csöpög az orrom az önsajnálattól.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák