Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz kymco #11568 üzenetére

    miert mondod hogy az Unitariusok vagy Jehova tanui (nem "jehovak"!) nem keresztenyek? csak mert nem 'kompatibilisek' a Te vallasoddal? Ugy tudom ok is a Bibliat fogadjak el abszolut igazsagnak
    a Mormonok (ok egyebkent 'szeretik' vagy legalabb elfogadjak ha igy hivjak oket? mert azt tudom, hogy az egyhazuk hivatalos neve mas, ha jol emlekszem 'az utolso napok keresztenyeinek Jezus Krisztus egyhaza') mas teszta, amennyire tudom, ok elsosorban a Mormon konyvere alapoznak, nem a Bibliara

    D1rect
    (tudom hogy megint nem tudsz/akarsz valaszolni, de legalabb a tobbiek nyugodtan gondolkodhatnak a leirtakon :D)
    az teny, hogy szeretnek kulonbozo cimkeket aggatni a problemas emberekre (pl. depresszios vagy hiperaktiv), az viszont netto baromsag hogy mindenkit szanaszet gyogyszereznenek
    volt depressziosnak mondott ismerosom, a parom occset gyerekkoraban hiperaktivnak mondtak, ismertem egy nagyon durvan hipochonder sracot (ahanyszor talalkoztunk, mindig kozolte hogy van legalabb harom uj betegsege, rola meg a laikus is megmondta hogy erosen orvosi eset), de EGYIKUK SEM kapott gyogyszert a problemajara, mert nem volt ra szukseg. azt viszont aki on- es/vagy kozveszelyes, nem szabad a tobbi ember koze kiengedni azzal hogy beszelgetsz vele fel orat aztan 'na meggyogyultal, mehetsz'. az olyanoknak szuksege van megfelelo kezelesre - ami nem feltetlenul jelent gyogyszerezest, sot, ahogy mar irtam, ezt csak olyankor alkalmazzak, amikor valakinek a testi epsege van veszelyben, es olyankor sem a nyalcsorgatasig zombulas megy, hanem mondjuk enyhe nyugtatok, hogy ne tudja magat a 'normalisnal' jobban felidegesiteni, amitol esetleg onpusztitasba megy at

    MOD: ha az 'elme nem egyenlo az aggyal' akkor azt mivel magyarazod, hogy a fizikai agyserules egyertelmu valtozasokat okoz az ember viselkedeseben, pl. memoriavesztes, szemelyisegvaltozas? eppen az agyanak abban a reszeben uldogelt egy gonosz thetan, vagy mi? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák