Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProfBako

    tag

    Hi Egy problémában kérném a segítségeteket.

    Van egy OCZ GXS 600W tápom, ami olyat művel, hogy nem lehet elsőre bekapcsolni, mert a táp nem adja ki a PWR_OK szálon az 5V-ot, hogy minden rendben és elindulhat. Ha kikapcsolom, bekapcsolom, párszor akkor elindul, A feszültségek minden ágon és minden feszültségen tökéletesen a gyári értéket hozzák az indítás pillanatában is, oszcilloszkóppal is néztem nem e zajosak a kimenetek, de tökéletesnek tűnik minden. Úgy tudtam javítani a helyzeten, hogy egy 21W égőt kötöttem a 12V ágra így sokkal könnyebben bekapcsol. Próbáltam egy másik táppal, azzal gond nélkül ment a gép, aztán próbáltam egy másik géppel a tápot az is gond nélkül ment. Hogy lehet, hogy a gép és a táp nem csípi egymást.

    Amit észre lehet venni a tápon, hogy bekapcsolás után fokozatosan erősödik a táp ledjeinek a fénye, kb kell neki fél perc, hogy normál fényerőn világítson.

    A gépem: Alaplap Gigabyte EP35C-DS3R, CPU Intel Q9300, Geil 2Gb RAM, Samsung 1Tb HDD, Asus HD 4850 vga és OCZ GXS 600W táp, semmi sincs tuningolva.

Új hozzászólás Aktív témák