Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NRG

    tag

    válasz Csaba_20_ #2305 üzenetére

    Á dehogy sokallom sőt! De az egész más helyzet amikor félválról veszi a tesztelést és hibátlannak ad ki valamit a kezéből, ami pedig hibás! Igaz nehezebben jelentkezik a hiba nem csak bedugod és már rossz is(amúgy püben elküldtem a történetét mert szeretném megjavíttatni)

    Nem indulnak a HDDk rendesen kattognak(másik táppal hibátlan az egész gép) a táp viszont másik gépben is ugyanezt a hibát produkálja.

    Ui: Elvileg azért fizettem, hogy a hibát szüntesse meg, nem a szakértelméért... és a táp hibás pedig 2x is volt nála!! Úgyhogy az TÉNY, hogy nem vizsgálta át megfelelően és az is hogy hibásan adta ki a kezéből 2x is! Igen kárpótlást ajánlott fel aztán nem lett belőle semmi. (amúgy nagyon is rendes volt attól eltekintve, hogy néha elfelejt köszönni de mikor harmadszor is kerestem, hogy figyi valami nem jó mert megint jelentkezik ua a hiba(pár napon belül) akkor csak figyelmenkívül hagyta és hadja jelenleg is egyszerűen nem válaszol :(( nem is kell hogy ő segítsen ezekután és igen rá vagyok mérges, mert nem gondoltam volna róla ezt. És azért írom ide mert máshol nem reagál. msnen pedig változtatja a státuszt + ki be lép néha ne mondd hogy sosincs ott

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák