Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArmanD.

    őstag

    válasz kisninja #171 üzenetére

    Nekem is gyanús a lap, de nem hinném hogy baja lenne. NAhh úgy képzeld el hogy bekapcsolom, elindul és 3-5 másodperc után leáll de úgy hogy világít a lapon alul a két smd led(zöld, piros) és a chipsethűtő ventim is ledes és az is halványan szóval olyan mintha valami védelem bekapcsolna csak azt nem tudom hogy a táp szórakozik vagy a lap esetleg. Olyan mintha kiakadna. És ekkor le kell kapcsolnom hátul, hogy újra be lehessen kapcsolni.

    Én arra vagyok kiváncsi kicsit hogy a tápba beépítet védelmek ha bekapcsolnak hogy jelenik az meg?

    Vagy ha valakinek már volt ilyen helyzete leírhatná hogy oldotta meg.

    Öreg vagyok már bohócnak!

  • Zull

    senior tag

    válasz kisninja #171 üzenetére

    1. Próbáltam ''Volt még egy elkeseredett próbálkozásom beindítani vmennyire a gépet, azzal, hogy beleraktam a cerkás gépemben lévő 300-as tápot, hátha azzal legalább elindul (csak az is elég, ha a ventik felpörögnek) bár ellégé lehetetlen ötlet, azzal a ténnyel, hogy a 7800GT-mnek az ajánlott min táp az 400w, bár gondolom ez megterhelve lenne fontos. És hát beszereltem, de semmi sem történt, ugyan azt csinálta, mint az enermaxxal. és most semmi ötletem nincs, ha más lenne szar, akkor sípolna mint az őrült (még ha proci szét van égve, akkor is sípol ) Ha viszont nem sípol, akkor BIOS halál, bár az előző két gép sem sípolt, de azoknál legalább felpörögtek a ventik. Szoval most nincs több ötletem, remélem a nálam okosabaknak van vmi ötletük.'' (ez kb 5 hsz-el elöbbről való ;] )

    2. Megnéztem a tápot, A ventik felpörögtek, de a multiméteremmel lehetetlen mérni, megnéztem, hát mindenfélét kiírt, aztán megnéztem egy ceruzaelemmel, és azt se tudtam lemérni rendesen. Vszínű, hogy a multiméter eleme merül (LOL) csak fél 11-kor nincsenek nyitva a boltok.

    3. Meg merjem-e próbálni belerakni az 1100-esbe, vagy lehet hogy megölnél?

    4. Mitől halt volna meg az alaplap? Meg akkor, hogy halt meg az előző két alaplap? Mert az 1100-esben járattam több mint egy hétig, és ott nem volt gond, csak az új alaplapok haltak meg mindig. Lehet hogy ennyire érzékenyek?

  • ArmanD.

    őstag

    válasz kisninja #171 üzenetére

    Ja és hogy feltegyem az i-re a pontot a táp 3.-áig garis pont és ezért vagyok beszarva hogy nem e mégis az a hunyó. És ahol vettem az 50km, de ha nem az akkor meg elutazok jó pár ezrest. Szóval nem tudom mi legyen :)

    Öreg vagyok már bohócnak!

Új hozzászólás Aktív témák