Új hozzászólás Aktív témák

  • dzoltan

    csendes tag

    Hi!
    Boldog új évet mindenkinek! A problémám amivel hozzátok fordulok a következő: Egy ősrégi Athlon xp 1600+(1400Mhz) -om van A7V133-c alaplappal, 2*256 Mb SD rammal, GF FX5500 2db vinyó[1. meghajtó - Maxtor 4D040H2 (38 GB);2. meghajtó - SAMSUNG SP1613N (149 GB)] valamint egy LG DVD olvasó és külön egy LG DVD író.
    Az a problémám, hogy amikor beindítom a gépet, a táp felől furcsa nyöszörgő hang hallatszik többször is, és a gép nem csinál semmit a képernyő továbbra is sötét.Miután többször újraindítom a reset gombbal végül elindul és utána stabilan működik.
    Szóval sztem a táp a hibás, de nem vagyok benne teljesen biztos.
    A másik gondom nem ide tartozik, de azért megemlítem: ha az fsb 133Mhz-en megy akkor az összes webböngésző hibát okoz a windowsban és leáll egy ídő után(5-10 perc után).Ha 100Mhz-re állítom akkor nem(csak 100 Mhz-nél csak 1050 Mhz-en megy a proci a 10,5* -os szorzó miatt).A memória mindkét esetben 133Mhz-en megy.Ez már a fentebb leírt problémák előtt is így volt.Egyébként minden más atomstabil(film,zene,stb.,játékokra nem használom a gépet),semmi újraindulás semmi egyéb.
    Előre is kössz a segítséget.

    U.I.:A tápom kb. 2 éves és 420W-os [IMBP 420A(PFC)]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák