Új hozzászólás Aktív témák

  • alfaman512

    tag

    válasz Evgenii #618 üzenetére

    Igen, lényegében én is hibás vagyok, már benyeltem ennyi, tanultam belőle. De azért azt illő lenne kivágni, aki ilyeneket csinál, ugyanis az oldal színvonalát rontja. Törlés után se tud valaki sokáig vissza jönni, nézd át a miért moderáltunk topicot, hányat megcsípnek és visszaregel, de bukik. Belefolyni a moderálási dolgokba nem akarok, de egy személyt kitettek, pedig ehhez képest semmiség volt a hirdetése, anyagi kárt se okozott senkinek, sőt én vásárolok is tőle 5 hónapja rendszeresen, és korrekt megbízható. Aki meg átvág, azt nem vágják ki, még csak nem is reagálnak rá. Ezt nem értem, nem tudom mi alapján megy a moderálás, mert van akit úgy kitesznek, hogy az se bizonyított, illetve nem biztos hogy szabályzatot sértett a hirdetése, más meg egyértelműen átvág valakit, anyagi kárt is okoz neki, na azt meg szóra se méltatják. Félreértés ne essék, nem célom a hangulat keltés, csak valahogy az utóbbi időben, több olyan moderálást látok, ami egyre inkább személyre szólóan megy, és nem egyforma mértékben alkalmazzák mindenkire a szabályzatot. De ezt a részét inkább nem feszegetem, mert nem szeretném hogy beleessek egy büntibe, ugyanis általánosságba tetszik az oldal, csak leírtam hogy mit tapasztalok az utóbbi időben. Lehetne még sorolni eseteket, de nem látom értelmét.

Új hozzászólás Aktív témák