Új hozzászólás Aktív témák

  • F-Gábor

    csendes tag

    válasz Nimrod #143 üzenetére

    Őszintén szólva elég kevés dologra emlékszem. Hogy kipurcant volna a drakvúf-poronty, azt nem hiszem, de sok mindenben volt része. Egy epizódot pár hónapja láttam egy srácnál, amiben Dexterék énekeket tanultak, hogy földi szokásokat utánozva fejezzék ki hálájukat a legénység szolgálataiért (azt hiszem, az űrvitorlás verseny győzelméért), és valami teljesen kitalált szöveget énekeltek az Örömóda dallamára. A kis drakvúf pedig egy pálcával vezényelt.
    A másik dolog majdnem tragédiát okozott: amikor az űrfarkasok egy kis önjáró járgányt helyeztek el az űrhajón, halántékon lőtte Szinisztert és a drakvúfot egy lézernyalábbal. Hatására pedig mind a ketten teljesen megkergültek. Sziniszter az uralma alá vonta az egész űrhajót. A drakvúf nem tudom, mit csinált.

    Apropó, jól emlékszem, hogy az űrvitorlás verseny fődíja volt a Spirálkaröv? Tvalki, jó hogy mondod a Spirálkaröv hatását - én valami olyasmire emlékszem, hogy Juci, pusztán gondolati úton, Szinisztert tologatta székestül a hajón, mikor felpróbálta.

Új hozzászólás Aktív témák